ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Ilgazi Teknoloji - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(000) 000 00 00
Adres İnciraltı, Mithatpasa Cad. Dokuz Eylül Üniversitesi İnciraltı Yerleşkesi No:56 Ofis:Z03, 35340Balçova / İzmir / TURKEY
SektörTeknoloji Firmaları
Görüntülenme347 Kez Görüntülendi.
WebsiteIlgazi Teknoloji
Eklenme Tarihi16-02-2022
Puan Ver

Geniş bir ürün yelpazesi ile müşterilerimize hizmet vererek, yüksek performanslı rfid - Wifi antenler ve kontrol devre kartları üretiyoruz. RFID etiketlere ait çiplere uygun etiket antenleri tasarlıyoruz.

Depo, üretim ve lojistik süreçlerinde yüksek performanslı endüstriyel rfid cihazlar geliştirerek, devrim niteliğindeki "RFID" güvenlik antenleri, envanter takip cihazları ve mobil satış uygulamaları ile perakende sektöründeki tüm ihtiyaçları karşılayabilecek ürünler sunmaktayız. Hollanda, Almanya, Fransa ve Çin'de kullanıcı ihtiyaçları doğrultusunda ürünler geliştiriyor ve dünyanın önde gelen üreticilerinden özelleştirilmiş RFID etiketleri sağlıyoruz.

Nesnelerin interneti (IoT) alanında gerçekleştirdiğimiz çözümlerimiz ile bir çok sektörde başarılı çalışmalar yaptık ve bu çalışmaların AR-GE aşamaları sayesinde yepyeni çözümler üretmeye devam ediyoruz.


Ilgazi Teknoloji firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://blog.ilgazi.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Ilgazi Teknoloji Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Ilgazi Teknoloji için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Güvenlik Kodu: