ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Ilgazi Teknoloji - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası
0(000) 000 00 00
Adres
İnciraltı, Mithatpasa Cad. Dokuz Eylül Üniversitesi İnciraltı Yerleşkesi No:56 Ofis:Z03, 35340Balçova / İzmir / TURKEY
Sektör
Teknoloji Firmaları
Görüntülenme
505 Kez Görüntülendi.
Website
Ilgazi Teknoloji
Eklenme Tarihi
16-02-2022
Puan Ver

Geniş bir ürün yelpazesi ile müşterilerimize hizmet vererek, yüksek performanslı rfid - Wifi antenler ve kontrol devre kartları üretiyoruz. RFID etiketlere ait çiplere uygun etiket antenleri tasarlıyoruz.

Depo, üretim ve lojistik süreçlerinde yüksek performanslı endüstriyel rfid cihazlar geliştirerek, devrim niteliğindeki "RFID" güvenlik antenleri, envanter takip cihazları ve mobil satış uygulamaları ile perakende sektöründeki tüm ihtiyaçları karşılayabilecek ürünler sunmaktayız. Hollanda, Almanya, Fransa ve Çin'de kullanıcı ihtiyaçları doğrultusunda ürünler geliştiriyor ve dünyanın önde gelen üreticilerinden özelleştirilmiş RFID etiketleri sağlıyoruz.

Nesnelerin interneti (IoT) alanında gerçekleştirdiğimiz çözümlerimiz ile bir çok sektörde başarılı çalışmalar yaptık ve bu çalışmaların AR-GE aşamaları sayesinde yepyeni çözümler üretmeye devam ediyoruz.


Ilgazi Teknoloji firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://blog.ilgazi.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Ilgazi Teknoloji Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Ilgazi Teknoloji için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Ilgazi Teknoloji Firması 16-02-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 16-02-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 505 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 00000000000

Güvenlik Kodu: