ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

İnegöl Mobilya Dünyası - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(534) 712 66 26
SektörMobilya Dekorasyon
Mailinfo @ liximfurniture.com
Görüntülenme229 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/inegol-mobilya-dunya/
Eklenme Tarihi29-05-2023

Firma Adresi : Deydinler, 2, 16400, İnegöl, Bursa

Lixim Furniture olarak, mobilya sektöründe faaliyete başladığımız günden bu yana, gerek kalite ve tasarım anlamında, gerekse hizmet ve müşteri memnuniyeti alanında her geçen gün gelişme göstermekteyiz.

Lixim Furniture Koltuk markamızı kurumsallaştırırken öğrendiklerimiz ve daha önceki sektör tecrübemizle Avrupa’nın önde gelen koltuk üreticileri arasında yer edinmeyi hedeflemekteyiz.

Kaliteli ürün ya da hizmet, rastlantıların değil, sistemli çalışmaların sonucudur. Kurulduğumuz günden bu yana kaliteyi ve güveni esas alan şirketimiz her geçen gün büyüyerek kaliteli ve güvenilir üretim esasına dayanarak mobilya sektörüne hizmet vermeyi sürdürmektedir.

İnegöl mobilyasına ve Türkiye’nin ihracatına katkıda bulunarak hem dış ticaret hacmimizi hem de yurt içi satışlarımızı, kalitemizden taviz vermeden arttırmak ve daha fazla istihdam sağlayabilmek başlıca hedeflerimiz arasındadır.

Telefon numarası: 0(534) 712 66 26

Firma adresi ve konumu: Deydinler, 2, 16400, İnegöl, Bursa

İnegöl Mobilya Dünyası İnegöl / Bursa

İnegöl Mobilya Dünyası firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. İnegöl Mobilya Dünyası Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. İnegöl Mobilya Dünyası için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. İnegöl Mobilya Dünyası Firması 29-05-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 29-05-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 229 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05347126626

Güvenlik Kodu: