ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

İnegöl Store Mobilya - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(537) 609 53 88
Sektörİthalat - İhracat
Mailinfo @ inegolstore.com
Görüntülenme609 Kez Görüntülendi.
Websiteİnegöl Store Mobilya
Eklenme Tarihi16-05-2022

Firma Adresi : Huzur mh. Mobilya vadi cd no2 kapı 118, 16400 İnegöl/Bursa

inegolstore.com, sadece İnegöl mobilya satışı yapan bir e-ticaret sitesidir. 1978 yılında kurulan Bereket Mobilya ve 1998 kurulan Selimoğlu Mobilya 2010 yılında güç birliği yaparak İnegölü ve İnegöl Mobilyasını Dünya’ya açmak için İnegöl Store’ı hayata geçirdi. 2015 yılından itibaren fiziki mağazadan dijital mağazaya geçiş yapıldı.

inegolstore.com’da sadece İnegöl Mobilya satışı yapılmaktadır ve operasyon İnegölden yürütülmektedir. İstanbul vergi dairesine kayıtlı olan firmamızın İnegöl ve İstanbul’da 2 şubesi vardır. E-ticaret sitesinde fiziki mağazalardan daha uygun fiyatlar sunmaktadır.

İnegöl Mobilya üreticilerini Türkiye ve tüm dünyaya açan inegolstore.com güvenle alışveriş yapabileceğiniz, fiziki mağazaları olan, yasal kargolama, sevkiyat ve fatura kesmenin yanında sattığı ürünün arkasında duran bir firmadır.

İnegolsetore.com üzerinden satın alınan ürünler direkt müşteri ulaştırılmaktadır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun ücret talep edilmeden evinize kadar getirilir ve montaj yapılır. Firmamız her zaman yeni, kaliteli, modern ürünlerin satışını yapar. Müşterilerimizin mobilya seçiminde ne kadar titiz olduğunu bildiğimiz için ürün kalitesinden asla taviz vermeyiz. Bununla birlikte ürünlerimizin çoğunda 24 aya kadar garanti vermekteyiz.

inegolstore.com üzerinden satın aldığınız ürünler İnegöl’de anlaşmalı olduğumuz firmalardan tedarik edilmektedir ve fiziki mağazalardan çok daha ucuz fiyata sizlere ulaştırılmaktadır. 5 yılda %2000 büyüyen sanal mağazamızın maliyetleri fiziki mağazadan kıyaslanamayacak kadar az olduğu için kaliteli mobilya modellerini oldukça uygun fiyatlara sunabiliyoruz.

Telefon numarası: 0(537) 609 53 88

Firma adresi ve konumu: Huzur mh. Mobilya vadi cd no2 kapı 118, 16400 İnegöl/Bursa

İnegöl Store Mobilya İnegöl / Bursa

İnegöl Store Mobilya firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://inegolstore.com/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. İnegöl Store Mobilya Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. İnegöl Store Mobilya için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. İnegöl Store Mobilya Firması 16-05-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 16-05-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 609 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05376095388

Güvenlik Kodu: