ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Izmir Medya - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(232) 332 11 35
Adres İTOB Organize Sanayi Bölgesi Mah. 10032 Sokak No:2/1 35471 Tekeli/Menderes
SektörDiğer
Mailinfo @ izmirmedya.com.tr
Görüntülenme24 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/izmir-medya/
Eklenme Tarihi29-04-2023
Puan Ver
Konumu

İzmir Medya hizmet verdiği kurum ve kuruluşlara bir adım daha yaklaşma amacı ile 2018 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Web Tasarım, Web Programlama ve Sosyal Medya başta olmak üzere, Google Optimizasyonu, Alan Adı Tescili, Hosting, Sunucu Hizmetleri gibi bir çok konularda hizmet vermektedir.

Çalışanlarımız gerek aldığı eğitimler, gerek ise geçmişte günümüze edindiği tecrübe ile müşterisine belirtilen süre içerisinde işi teslim etme ve referansları ile güvenilirlik vermektedir.

Kendini yenileyen, modern ve profesyonel bakış içeren tasarımları ile İzmir Medya kendisini sektörde en iyi konumlara taşımayı hedeflemektedir. Tasarımlarına Müşteri-Tasarımcı-İşveren ekseninde yön vererek memnuniyeti en üst sıralara taşımaktadır.

Bilişim sektöründe 2010 yılından bugüne 100 den fazla kurumsal firmaya hizmet veren İzmir Medya, her geçen yıl uzman ekibini geliştirerek profesyonel çalışmalarına devam etmektedir.
Müşterilerine en iyiyi sunmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak üzere şekillendiren “Empatik Hizmet” anlayışı sonucu, kuruduğu günden bu güne, hedef kitlesini hızla genişletmiştir.
 


Izmir Medya firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Izmir Medya Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Izmir Medya için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Izmir Medya Firması 29-04-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 29-04-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 24 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02323321135
Güvenlik Kodu: