ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Ekin Çadır - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(312) 385 91 41
Adres Saray Mah. 71. Sok. No: 6 Kahramankazan/ANKARA
SektörDiğer
Mailinfo @ ekincadir.com.tr
Görüntülenme304 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/ekin-cadir/
Eklenme Tarihi13-06-2022
Puan Ver
Konumu

Ekin Çadır olarak profesyonel ekibimiz ile müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

Tente ve Çadır sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.

Ankara Kahramankazan ilçesi Saray bölgesinde bulunan yerimizde sizlere hizmet veriyoruz. Amacımız siz müşterilerimizden gelen isteklere en kaliteli ve uzun ömürlü çalışmalarımız ile cevap verirken ürün kartelamızı genişleterek sektörde lider olma yolunda gayretli ve istekli çalışmalar yapmaktır. Hiç bir zaman kolaya kaçmayan, müşterimizin memnuniyetini ön planda tutan ve markamızın her zaman arkasında durarak adımızdan sıkça söz ettiriyoruz.

Ekin Çadır olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.


Ekin Çadır firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Ekin Çadır Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Ekin Çadır için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Ekin Çadır Firması 13-06-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 13-06-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 304 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 03123859141
Güvenlik Kodu: