ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Kar-El Demir Tel. San. Ve Tic. Ltd. Şti. - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(232) 625 10 70
Adres Yeni Foça Yolu Üzeri 19. Cadde No:3 Bozköy /Aliağa-İZMİR
SektörSanayi
Mailinfo @ kareltel.com.tr
Görüntülenme29 Kez Görüntülendi.
WebsiteKar-El Demir Tel. San. Ve Tic. Ltd. Şti.
Eklenme Tarihi30-04-2023
Puan Ver
Konumu

Kar-el Demir Tel. San. Ve Tic. Ltd. Şti. İlk üretimine 2001 yılında Aliağa İzmir Nemrut Körfez bölgesinde Tavlı Tel ile başlamıştır. Ürün gamını kısa sürede arttıran şirketimiz Tavlı Tel üretiminden sonra, başta sıcak daldırma Galvaniz Tel olmak üzere, Zırh Teli, PVC Kaplı Tel, Parlak Çekilmiş Tel, Çelik Hasır, Dikenli Tel, Punta Kaynaklı Rulo Tel Hasır (Galvanizli ve/veya PVC kaplı), Yağlı Balya Teli, Nervürlü-Düz-Galvanizli Çubuk, Lama gibi birçok ürün müşterilerine sunmaktadır.
Firmamız toplamda 70.000 m2 alanda üretimini sürdürmektedir. Yıllık 120.000 tonu aşan üretim kapasitesine sahip olan Kar-el Tel, son 10 yıldır Ege Bölgesi’nin en büyük 100 firması arasına girmektedir. Üretim ve satış politikasını ihracata yönelik olarak belirleyen firmamız, üretiminin ilk gününden bugüne kadar istikrarlı bir kalite ile ihracat kapasitesini arttırmaktadır. Üretiminin %70’ini 60’dan fazla ülkeye ihraç eden Kar-el Tel, küresel bir oyuncu olma yolunda hızla ilerlemektedir.
Kar-el Tel’in kurumsal stratejisi teknolojiye yatırımı hedeflediğinden bu doğrultuda makine ve ekipmanlarını yenilemekte, üretim hızı ve kapasitesini her geçen yıl arttırmaktadır. 2022 yılında devreye aldığı yeni tesisinde ESTENET marka tescili ile Punta Kaynaklı Rulo Tel Hasır (Galvanizli ve/veya PVC kaplı) üretimine başlayan Kar-el Tel, bu üründe Türkiye’nin ilk ve tek üreticisi olmanın gururunu yaşamaktadır.
 


Kar-El Demir Tel. San. Ve Tic. Ltd. Şti. firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://https://kareltel.com.tr kuruma dair websitesi şu şekildedir. Kar-El Demir Tel. San. Ve Tic. Ltd. Şti. Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Kar-El Demir Tel. San. Ve Tic. Ltd. Şti. için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Kar-El Demir Tel. San. Ve Tic. Ltd. Şti. Firması 30-04-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 30-04-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 29 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02326251070
Güvenlik Kodu: