ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Aquatest Test Eki̇pmanlari - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(506) 829 04 36
Adres Topçular Mahallesi Rami Kışla Caddesi No:38/300 Eyüpsultan / İSTANBUL Türkiye
SektörSanayi
Mailsatis @ aquatest.com.tr
Görüntülenme21 Kez Görüntülendi.
WebsiteAquatest Test Eki̇pmanlari
Eklenme Tarihi18-03-2023
Puan Ver
Konumu

Bir ev sahibi olarak, su kaynağınızın güvenliğini ve kalitesini sağlamak önemlidir. Bunu yapmanın bir yolu, içme suyunda bulunabilecek kirletici maddeleri düzenli olarak aquatest hazır test kitleri ile test etmektir. Aquatest su test kitleri, ev sahiplerinin kendi evlerinin rahatlığında su kaynaklarını kontrol etmeleri için kolay ve güvenilir bir yol sağlar. 

Aquatest su test kitlerinin iki ana türü vardır: kimyasal testler ve biyolojik testler. Kimyasal testler kurşun, klor, nitrat/nitrit, pH seviyeleri, sertlik mineralleri (kalsiyum ve magnezyum), demir içeriği ve yaşadığınız yere bağlı olarak pestisitler veya benzin katkı maddeleri gibi diğer olası kirleticileri tespit etmek için kullanılır. Biyolojik testler esas olarak E-coli veya koliform bakterileri gibi bakterilerle kirlenme şüphesi olduğunda kullanılır; bu bakteriler, tüketim gerçekleşmeden önce uygun arıtma uygulanmadan zaman içinde düzenli olarak yutulursa ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir. 
  
Bu tür ev test ürünlerini kullanmanın sağladığı avantaj, ev sahiplerinin evsel içme kaynaklarının kalitesini izleme konusunda, konumlar vb. arasında değişen koşullar nedeniyle bireysel hanelerimizde neyin mevcut olduğunu her zaman doğru bir şekilde ölçemeyebilecek üçüncü taraf kuruluşlara güvenmek yerine tam kontrol sahibi olmalarını sağlaması ve böylece vücudumuza her zaman tam olarak neyin girdiğini bilmenin huzurunu vermesidir! Ayrıca en önemlisi bize para tasarrufu da sağlar! 

Sonuç olarak, yerel musluk suyunuz hakkında doğru bilgilere erişmek, gerçekte ne kadar güvenli olduğu konusunda daha iyi bilgi sahibi olacağınız anlamına gelir, öyleyse neden bugün bir tanesine yatırım yapmıyorsunuz? İyi bir kit, talimatlar da dahil olmak üzere gereken her şeyi içermelidir, bu da onları deneyim seviyesinden bağımsız olarak çok basit bir kullanım haline getirir - ayrıca çoğu, satın alma boyutuna bağlı olarak ücretsiz gönderim seçenekleri de sunar, bu nedenle çevrimiçi mevcut fırsatlardan tam olarak yararlandığınızdan emin olun!

daha fazla bilgi için www.aquatest.com.tr adresini ziyaret edin ya da [email protected] adresine mail gönderebilirsiniz.
 


Aquatest Test Eki̇pmanlari firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.aquatest.com.tr kuruma dair websitesi şu şekildedir. Aquatest Test Eki̇pmanlari Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Aquatest Test Eki̇pmanlari için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Aquatest Test Eki̇pmanlari Firması 18-03-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 18-03-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 21 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05068290436
Güvenlik Kodu: