ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Kayseri Avukat Serkan Öztürk - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(532) 383 14 03
Adres Mevlana Mah. Barış Manço Cd. Ayhanlar Plaza 4. Kat 8/16 Yeni Adliye Yanı Kocasinan/Kayseri
SektörHukuk Burosu
Mailinfo @ avserkanozturk.com
Görüntülenme919 Kez Görüntülendi.
WebsiteKayseri Avukat Serkan Öztürk
Eklenme Tarihi05-04-2021
Puan Ver
Konumu

Kayseri Avukat Serkan Öztürk boşanma avukatı,iş kazası avukatı,kayseri miras avukatı başta olmak üzere Kayseride avukatlık hizmeti göstermektedir.

Kayseri Avukat Serkan Öztürk Hukuk Bürosu, hem yerli ve yabancı hem de gerçek ve tüzel kişileri temsil etmekte olup müvekkillerinin amaçları ve talepleri doğrultusunda davalarında avukatlıklarını üstlenmekte ve hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

Kayseri Avukat Öztürk Hukuk Bürosu, avukatlık meslek etiği ve kurallarından taviz vermeden, Avukatlık kanunu ve Türkiye Barolar Birliği Avukatlık Meslek İlkelerine bağlı kalarak, bireysel ve kurumsal müvekkillerinin içinde bulunduğu sorunlara en uygun ve pratik çözümleri üretmeyi taahhüt eder.

Kayseri Avukat Serkan Öztürk Hukuk Bürosu müvekkillerinin uğrayabileceği zararları engellemek veya en aza indirmek suretiyle hukuki danışmanlık vermekte, ayrıca müvekkillerinin açacağı veya müvekkillerine karşı açılmış olan davalarda müvekkillerini temsil edip onların çıkarlarını korumak için gereken özen ve gayreti göstermeyi vizyon ve misyon edinmiştir.


Kayseri Avukat Serkan Öztürk firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://www.avserkanozturk.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Kayseri Avukat Serkan Öztürk Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Kayseri Avukat Serkan Öztürk için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Kayseri Avukat Serkan Öztürk Firması 05-04-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 05-04-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 919 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05323831403
Güvenlik Kodu: