ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Mükyen Hukuk Bürosu - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(216) 784 43 20
Adres Cevizli Mahallesi Zuhal Caddesi Ritim İstanbul No:46 A5 Blok D:143, 34854 Maltepe/İstanbul
SektörHukuk Burosu
Mailinfo @ mukyenhukuk.com
Görüntülenme132 Kez Görüntülendi.
WebsiteMükyen Hukuk Bürosu
Eklenme Tarihi21-12-2022
Puan Ver
Konumu

Mükyen Hukuk Bürosu, iş disiplini ve düzenli iş takibi ile müvekkillerine iş yaşamında katma değer sağlamayı amaç edinmiş olmakla, beraberindeki doğru değerler ile çalışma kültürü, meslek ilkeleri ile sürdürülebilir başarıyı hedeflemektedir. Nitelikli temsil ve müvekkillerimizin memnuniyeti, bizim için elzem unsurlardır. Mükyen Hukuk, yenilikçi hukuki çözümler anlayışına bağlı olarak uzmanlaşmaya önem vermektedir. Bu uzmanlaşmanın sonucu olarak ise farklı alanlardaki farklı uzmanlıkların direkt sonuç alabiliyor olmasıdır.

  Bu uzmanlaşma eğilimi kapsamında Ceza Hukuku, Şirketler Hukuku, İş Hukuku, Bilişim Hukuku, Enerji Hukuku, E-Ticaret Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, İdare Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Miras Hukuku, Borçlar Hukuku, Aile Hukuku, Finans Teknolojileri Hukuku, Uluslararası Hukuk, Deniz Ticareti ve Rekabet Hukuku gibi geniş bir yelpazedeki farklı uzmanlıklarımızla hukuki uyuşmazlıkların çözümlenmesine yönelik faaliyetler yürütmekte ve direkt sonuçlar almaktayız. Mükyen Hukuk Bürosu; yerli ve yabancı sermayeli şirketlere ve şahıslara, uzmanlık gerektiren konularda, gerek Türkiye’nin birçok ilinde yerel hukuk büro temsilcilikleri ile, gerek ise uluslararası alandaki işbirliği içerisinde olduğu paydaş hukuk büroları aracılığı ile, danışmanlık ve dava konusu uyuşmazlıklarda avukatlık hizmetleri vermektedir.


Mükyen Hukuk Bürosu firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://mukyenhukuk.com/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Mükyen Hukuk Bürosu Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Mükyen Hukuk Bürosu için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Mükyen Hukuk Bürosu Firması 21-12-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 21-12-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 132 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02167844320
Güvenlik Kodu: