ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Kestel Sosyal Yardımlaşma Vakfı - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(224) 372 14 87
SektörBirlikler ve Dernekler
Mailkestel @ icisleri.gov.tr
Görüntülenme2,119 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/kestel-sosyal-yardim/
Eklenme Tarihi17-11-2020

Firma Adresi : Vani mehmet mahallesi pazaryeri sk. no: 9 kestel/ bursa

BURSA Kestel sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı 3294 sayılı Sosyal yardımlaşma ve dayanışmayı teşfik kanunuyla 1986 yılında kurulmuştur.İhtiyaç sahibi gelir düzeyi düşük vatandaşlara yardım yapmakla kalmayıp yoksulluğu doğuran diğer sosyal sorunlarla eş zamanla mücadele etmektedir.

Kestel sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı ihtiyaç sahibi vatandaşlara nakdi ve ayni yardımlarda bulunmaktadır.

Kestel sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı eşitlik ve objektiflik kriterlerine bağlı kalarak kadınlar,çocuklar,yoksullar,şehit yakınları,gaziler,yaşlılar ve engellileri kapsayan çalışmalar yapmaktadır. Aile çalışma ve sosyal hizmetler bakanlığının ihtiyaç sahiplerine verilecek hizmetler hakkında Kestel sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfından bilgi alabilirsiniz.

Yardım talebi ile ilgili müracaat yapmak isteyen vatandaşlarımız bize bu adresten erişebilir veya bu numardan iletişim kurabilirler.

TEL:0224 372 14 87

Telefon numarası: 0(224) 372 14 87

Firma adresi ve konumu: Vani mehmet mahallesi pazaryeri sk. no: 9 kestel/ bursa

Kestel Sosyal Yardımlaşma Vakfı / Bursa
YORUMLAR

Ayşe Bal

Bursanın kestel ilçesinde bulunan şirin bir kurum. Yardıma ihtiyacı olan vatandaşlara destek olmak amacıyla icraat göstermektedir.


Kestel Sosyal Yardımlaşma Vakfı firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Kestel Sosyal Yardımlaşma Vakfı Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Kestel Sosyal Yardımlaşma Vakfı için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Kestel Sosyal Yardımlaşma Vakfı Firması 17-11-2020 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 17-11-2020 Tarihinden bu güne kadar toplam 2,119 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02243721487

Güvenlik Kodu: