ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Konuş & Gül Avukatlık Ve Arabuluculuk Bürosu - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(553) 552 35 60
SektörHukuk Burosu
Mailmuhammet @ konusgul.av.tr
Görüntülenme236 Kez Görüntülendi.
WebsiteKonuş & Gül Avukatlık Ve Arabuluculuk Bürosu
Eklenme Tarihi26-01-2023

Firma Adresi : Aktarhüssam Mh. 1.Bölüntü Sk. No:4 Göktaş İş Mrk. Kat:4 Daire:11

Konuş & Gül Avukatlık ve Arabuluculuk Bürosu Bursa ilinde faaliyet göstermektedir. Hukuki sorunların çözümünde müvekkillere, en makul ve etkili yöntemleri detaylı analiz ardından sunarak, ortak alınacak karar doğrultusunda uygulamaya geçmeyi misyon edinmiştir.

Müvekkillerimize sunduğumuz hukuki hizmetin, küresel standartlarda, en yüksek kalitede olmasını ve bu hizmetin özenle yerine getirilmesini hedeflemekteyiz. Bu kapsamda maksimum verimin elde edilebilmesi amacıyla güncel hukuki  gelişmeleri yakından takip etmekteyiz.
Sonuç olarak yalnızca doğmuş bir hukuki problemin çözümü için değil, doğabilecek hukuki sorunların ve bu sebeple ortaya çıkacak ekonomik kayıpların önüne geçmek için önleyici hukuki müdahale de denilebilecek danışmanlık hizmetini de sunmayı amaçlamaktayız.
Müvekkillerimizin ulusal veya uluslararası hukuki problemlerinin geçerli mevzuat hükümleri ve yüksek yargı kararları çerçevesinde haklılık durumunun tüm yönleriyle analiz edilerek ve bu analize fayda/maaliyet unsurunu da ekleyerek sonucu hakkında müvekkili bilgilendirmek dürüstlük ilkemizin gereği olup, müvekkillerimizin, tarafımızca takip edilen işlerinin her aşamasında onlara bilgilendirme yapmak şeffaflık ilkemizin sonucudur.

Telefon numarası: 0(553) 552 35 60

Firma adresi ve konumu: Aktarhüssam Mh. 1.Bölüntü Sk. No:4 Göktaş İş Mrk. Kat:4 Daire:11

Konuş & Gül Avukatlık Ve Arabuluculuk Bürosu Osmangazi̇ / Bursa

Konuş & Gül Avukatlık Ve Arabuluculuk Bürosu firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://konusgul.av.tr kuruma dair websitesi şu şekildedir. Konuş & Gül Avukatlık Ve Arabuluculuk Bürosu Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Konuş & Gül Avukatlık Ve Arabuluculuk Bürosu için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Konuş & Gül Avukatlık Ve Arabuluculuk Bürosu Firması 26-01-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 26-01-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 236 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05535523560

Güvenlik Kodu: