ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Livben Kozmetik Sanayi Ticaret Limited Şirketi - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(212) 830 65 65
Adres Adnan Kahveci Mh. Kurtuluş Cd. City 34 Sitesi No:26/2 A2 Blok Dükkan 2 Beylikdüzü İSTANBUL
SektörDiğer
Mailinfo @ livben.com
Görüntülenme17 Kez Görüntülendi.
WebsiteLivben Kozmetik Sanayi Ticaret Limited Şirketi
Eklenme Tarihi17-05-2023
Puan Ver
Konumu

 

Livben, İstanbul’da 2021 yılında, Yalman Ailesi önderliğinde kuruldu.

 

Yalman ailesi , tam bir doğa aşığıydı. Doğaya duyduğu ilgisini yalnızca kendi hayatında değil, her hayatta yaşatmak, yaşamlarımızı doğa ile özdeşleştirmek istiyordu. Her birimizin kendisini kötü, eksik ya da yetersiz hissettiği anlarda sığındığı şey doğanın kendisiydi  Yalman’a ilham veren ise doğanın kucaklayıcı, destekleyici etkisiydi.

 

Yalman çözümün doğada, doğal olanda olduğunu biliyor, buna inanıyordu. Bu sebeple tamamen doğal içerikli ürünler geliştirmek amacıyla 2021 yılında kozmetik sektörüne ilk adımı attı. Tarladan, bahçelerden elde edilen bitkilerin dalından kopup cildinize ulaştığı zamana kadarki her süreci adım adım takip etti. Ürünleri olumsuz çevre koşullarından korudu. Aynı zamanda sürdürülebilir anlayışla üretilen ürünlerle çevreyi de korudu. 

 

Her insan “kendi” olduğu haliyle güzeldir. Güzelliğin sınırı başkalarının bizleri nasıl gördüğü değildir. Biz, biz olduğumuz için kutlanmalı, sevilmeli ve değer görmeliyiz. Kurucumuz Özkan Yalman’ın savunduğu düşünce tam olarak budur. Yalman’a göre her insan kendi dünyasının güzellik şampiyonudur. Bakım ürünlerinin kullanılış amacı ise bireylerin “kendilerinin en iyi versiyonunu yaratma” arzusudur. Bu sebeple Yalman, insanları kendileriyle barıştıracak formülleri Livben imzası taşıyan ürünlere sunmayı amaçlamıştır. 

 

Misyonumuz;

 

İnsanlar için doğayı, doğal olanı erişilebilir kılmaktır. İnsan cildi özünde pürüzsüz ve kusursuzdur.

 

Cilt kusurlarının nedenleri, cildin doğal yapısının çeşitli müdahalelerle bozulmasıdır. Livben ise cildin doğal yapısına kavuşmasını sağlamak için “en doğal” haliyle ürün geliştirmektedir. Cildi “doğal olanla” iyileştirmek, geliştirmek yalnızca bir gaye değildir. 

Vizyonumuz;

 

Doğaya duyduğumuz aşkla geliştirdiğimiz ürünlerimizle, cilde yapılan doğal dokunuşların öncü firması olmaktır.

 

Livben, insanlara ve insan sağlığına duyduğu saygıyı aynı zamanda doğaya, biyolojik çeşitliliğe de duymaktadır. Bu sebeple cilt için gösterilen hassasiyeti doğa için de göstererek karbon ayak izini azaltmak, biyolojik çeşitliliği ve doğayı korumak öncelikli amacımızdır.

 

Amacımız, daha genç, daha kusursuz ve daha canlı bir görünüm oluşturan ürünlerimizde “sürdürülebilir üretim” sağlayarak doğanın güzelliklerinden ve getirilerinden gelecek nesillerin de faydalanabilmesini sağlamaktır.


Livben Kozmetik Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.livben.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Livben Kozmetik Sanayi Ticaret Limited Şirketi Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Livben Kozmetik Sanayi Ticaret Limited Şirketi için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Livben Kozmetik Sanayi Ticaret Limited Şirketi Firması 17-05-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 17-05-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 17 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02128306565
Güvenlik Kodu: