ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Medusa Hukuk & Danışmanlık - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(553) 465 97 96
SektörHukuk Burosu
Mailinfo @ medusahukuk.com
Görüntülenme728 Kez Görüntülendi.
WebsiteMedusa Hukuk & Danışmanlık
Eklenme Tarihi13-03-2022

Firma Adresi : Söğütözü Mah. Söğütözü Cad. Ankara Koç İkiz Kuleleri D Blok No:2/34 Çankaya ANKARA

Avukat Merve PAZARCI, Ankara’da dünyaya gelmiştir. Avukatlık mesleği, ilköğretim yıllarından itibaren bir hayal iken; Çağlayan Anadolu Lisesi’nden mezun olduğunda üniversite sınavında yüksek bir derece alarak Ankara Ufuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni kazanması ile bir tutku haline dönüşmüştür. Ufuk Üniversitesi’nde alanında isim yapmış yabancı öğretim görevlilerinden bir yıl ingilizce hazırlık ve dört yıl ingilizce Hukuk eğitimi almıştır.  

Hukuk eğitimini tamamladıktan sonra ve on altı ay boyunca yaptığı avukatlık stajının ardından Ankara’da kendi Hukuk ve Danışmanlık bürosunu kurmuştur. Avukat Merve PAZARCI, kurduğu Medusa Hukuk & Danışmanlık bürosunda Ceza Hukuku, İş Hukuku, Aile Hukuku, İcra Hukuku, Miras Hukuku, Tüketici Hukuku ve Sözleşmeler Hukuku başta olmak üzere birçok hukuki alanda Avukatlık ve Danışmanlık faaliyeti yürütmektedir.

Medusa Hukuk & Danışmanlık’ta görülmekte olan tüm hukuki süreçlerde; müvekkillerin şahsi süreçleri ile ilgili devamlı olarak bilgilendirildiği bir çalışma sistemi mevcuttur.

Telefon numarası: 0(553) 465 97 96

Firma adresi ve konumu: Söğütözü Mah. Söğütözü Cad. Ankara Koç İkiz Kuleleri D Blok No:2/34 Çankaya ANKARA

Medusa Hukuk & Danışmanlık Çankaya / Ankara

Medusa Hukuk & Danışmanlık firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.medusahukuk.com/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Medusa Hukuk & Danışmanlık Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Medusa Hukuk & Danışmanlık için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Medusa Hukuk & Danışmanlık Firması 13-03-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 13-03-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 728 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05534659796

Güvenlik Kodu: