FİRMANI EKLE GİRİŞ YAP ŞİFREMİ UNUTTUM?

Mehmet Budak Fotoğrafçılık Telefon Numarası ve İletişim Bilgileri.

Mehmet Budak Fotoğrafçılık - Telefon - Adres - İletişim Bilgileri
Telefon (000) 000-0000
Website Mehmet Budak Fotoğrafçılık
İl İstanbul
Adres Atakent mah. alemdağ cad. no:288/1 (canpark avm karşisi) ümrani̇ye / i̇stanbul
Sektör Fotoğraf
Mehmet Budak Fotoğrafçılık - Telefon - Adres

Mehmet Budak Photography olarak 2008 yılından bugüne, yeni evlenen çiftlerimizin unutmak istemeyecekleri bu değerli günlerini fotoğraflamaktayız :) Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz çekimlerin kendi açımızdan her biri sunulan bir hizmet özelliği taşımasının yanı sıra bize birbirinden değerli insanlarla tanışma ve güzel arkadaşlıklar kurma ortamı sağlıyor doğrusu. 

         Amacımız, çiftlerimizin tatlı heyecanları yaşadıkları ama bununla birlikte bir çok stresle ve koşuşturmaca ile boğuştukları bu günlerde rahat bir nefes almasını sağlamak ve onların bu anlarını olabildiğince doğal ve içten şekilde ölümsüzleştirmek. 

         Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz bir çok çekimin bize kazandırdığı tecrübeyi tüm çekimlerimize aktarıyor ve çiftlerimize içlerine en çok sinecek sonucu sunmaya gayret ediyoruz. Çekimlerimizin planlanmasını, sonrasında gerçekleşen edit aşamalarını ve daha bir çok detayı bizimle çalışmayı tercih eden çiftlerimizle ortaklaşa belirliyor olmamız da bunun bir parçası.

         Peki sadece evlilik fotoğrafları mı çekiyoruz ? Tabi ki hayır. Mehmet Budak Photography ekibi 2008 dan bu yana biriken bir fotoğrafçılık tecrübesini bünyesinde barındırıyor. Bu zamana kadar bir çok çiftimizin mutluluğuna Şahitlik ettik.  Ve hala bu alanlarda da hizmet vermeyi sürdürmekteyiz. Bu yüzdendir ki bu konuda ortaya koyacağımız hizmet kalitesi konusunda kendimize oldukça güveniyoruz :)

         Umarız ki bu yazıyı okuyan sizi de bir gün tanır ve sizin de güzel bir anınızı ölümsüzleştirmek veya ihtiyacınız olan kareleri yakalamak amacıyla birlikte çalışırız :)

Düğün Fotoğrafçısı - Düğün Hikayesi - Düğün Klibi - Dış Çekim - Gelin&Damat Çekimi - Save The Date - Trash The Dress Çekimleri

         Sevgiler,
         Mehmet Budak


Mehmet Budak Fotoğrafçılık İletişim Bilgileri Nedir?


Mehmet Budak Fotoğrafçılık Adresi Nerede ?

Adresi: Atakent mah. alemdağ cad. no:288/1 (canpark avm karşisi) ümrani̇ye / i̇stanbul

Mehmet Budak Fotoğrafçılık Telefon numarası nedir, nasıl ulaşırım?

Telefon numarası: (000) 000-0000

Mehmet Budak Fotoğrafçılık Hangi İldedir?

Mehmet Budak Fotoğrafçılık Bulundugu İl: İstanbul

Eklenme Tarihi 12/11/2020
Firma Puanı
Mehmet Budak Fotoğrafçılık Hakkında ne düşünüyorsun?
Güvenlik Kodu: