ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Mupa Pano | Elektrik Pano Sistemleri - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(312) 394 64 0
Adres İvedik OSB Ağaçişleri Yapı Koop. 1354. Cd. 1357. Sk. No: 3 Yenimahalle/Ankara
SektörElektrik Elektronik
Mailinfo @ mupapano.com
Görüntülenme32 Kez Görüntülendi.
WebsiteMupa Pano | Elektrik Pano Sistemleri
Eklenme Tarihi07-06-2023
Puan Ver
Konumu

2008 yılında İvedik Organize Sanayi Bölgesi’ndeki tesislerinde pano üretimine başlayan ve kısa sürede ürettiği kaliteli panolarla, hem özel sektörde hem de resmi kurumlarda tercih edilen bir firma haline gelen MUPA PANO SİSTEMLERİ Yaklaşık olarak 1500 metrekare kapalı alanı bulunan bir üretim tesisine sahiptir. 

Mupa Pano, uzman mühendis kadrosu, proje ve dizayn ekibi ve kalifiyeli montaj ekibi ile alınan pano siparişlerini taahhüt edilen tarihte ve eksiksiz olarak teslim etmektedir.

Mupa Pano, projelere özel panolar üretmektedir. Proje ve taahhüt firmalarının istediği ölçülerde ve özelliklerde panoları üretebilmektedir. Üretimi gerçekleştirilen panolar arasında başta modüler otomasyon panosu olmak üzere; modüler dağıtım panosu, harici tip panolar, kumanda panoları, daire dağıtım panoları ve asansör panoları bulunmaktadır. Üretilen panoların tamamı boyasından, montajına kadar her aşamada üretim tesisimizde gerçekleşmektedir.

Mupa Pano, TSE ve İSO Belgesi şartlarını taşımayan malzemeleri kesinlikle ürünlerinde kullanmamaktadır. Firmamız  TSE ve İSO 9001  imalatta yeterlilik belgesine sahiptir.

Mupa Pano,  her müşterinin bir referans olduğunu kabul ederek %100 müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiştir.

Firmamız birçok özel sektör ile kamu kurum ve kuruluşlarının projelerinde pano sistemlerini üstlenmiştir.


Mupa Pano | Elektrik Pano Sistemleri firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.mupapano.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Mupa Pano | Elektrik Pano Sistemleri Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Mupa Pano | Elektrik Pano Sistemleri için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Mupa Pano | Elektrik Pano Sistemleri Firması 07-06-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 07-06-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 32 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 0312394640
Güvenlik Kodu: