ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Silverled Aydınlatma - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(212) 551 27 69
Adres Emekyemez Mah Okcu Musa Cad Tutsak Sk NO:12 /E Beyoğlu Karaköy
SektörElektrik Elektronik
Mailinfo @ ledtrs.com
Görüntülenme121 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/silverled-aydinlatma/
Eklenme Tarihi10-11-2022
Puan Ver
Konumu

2011 yılında kurulan ve Türkiye’nin LED konusunda en önemli platformu olan Silver LED, birlikte çalıştığı markalar için yürüttüğü LED stratejisi konusunda marka bilinirliğine her zaman gereğinden  fazla önem vermiştir.Kurucusu olan Alaaddin Akkaya uzun zamandır bu sektörün içindedir. Her çeşit büyüklükte iç ve dış mekanların aydınlatılması, mühendis, mimar ve  işyeri sahiplerine olabilecek en çağdaş, yenilikçi ve kaliteli çözümleri kendimize amaç edinmiş, aynı prensip ve anlayışı yıllarca devam ettirerek aydınlatma sektöründe saygın bir isim olmayı kendine ilke edinmiştir.

 

Silver LED’in birlikte çalıştığı ortakları sayesinde tamamen kaliteli, yaratıcı, ürünler hazırlayıp, müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacı ile . Ürünün kalite yönergelerine uygunluk testi yapıldıktan sonra, uzman teknik kadrosu sayesinde üretim veya ithalat aşaması bittikten sonra  satış sürecine hazırlanan ürünler müşterilerimizin  beyenisine sunulmak üzere toptan veya perakende fiyatlar ile magazamızda sergilenmektedir.

 

Silverled’de her zaman her bütçeye uygun Led Spot Ürünler bulunmaktadır. İhtiyaçlarınıza uygun doğru lambayı magazamızda kesinlikle bulacaksınız.


Silverled Aydınlatma firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Silverled Aydınlatma Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Silverled Aydınlatma için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Silverled Aydınlatma Firması 10-11-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 10-11-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 121 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02125512769
Güvenlik Kodu: