ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Ömer Atiker Robot Ve Kaynak - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(332) 240 00 00
Adres Büyükkayacık OSB Mahallesi 405 nolu Sokak No.8/1
SektörElektrik Elektronik
Mailinfo @ atikerkaynak.com.tr
Görüntülenme795 Kez Görüntülendi.
WebsiteÖmer Atiker Robot Ve Kaynak
Eklenme Tarihi08-11-2021
Puan Ver
Konumu

ÖMER ATİKER ROBOT VE KAYNAK OTOMASYON SİSTEMLERİ A.Ş., ATİKERWELD ve WICON markaları ile kaynak makinaları imalatı  ve otomasyon sistemleri kurulumları alanında faaliyet göstermektedir.

ATİKERWELD markası ile Inverter, MIG/MAG, Redresör, Punta, Tozaltı, TIG kaynak makineleri, Plazma Kesme Makinaları ve yedek parçaları imalatı ve satışı yapmaktadır.

Kaynak Makineleri, kaliteden ödün vermeden üretilmektedir. Kaynak kararlığı, çeşitli kalınlıklardaki malzemelerin birleştirilmesindeki performansı , rejim yüksekliği ile tüm imalat sektörlerine hitap edilmektedir. 


Ömer Atiker Robot Ve Kaynak firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.atikerkaynak.com.tr kuruma dair websitesi şu şekildedir. Ömer Atiker Robot Ve Kaynak Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Ömer Atiker Robot Ve Kaynak için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Ömer Atiker Robot Ve Kaynak Firması 08-11-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 08-11-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 795 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 03322400000
Güvenlik Kodu: