ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Nas Çelik Para Kasaları - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(532) 223 98 75
Adres A.gazi mah külliye cad balözü sok no 23 samandıra
SektörMobilya Dekorasyon
Mailinfo @ nascelik.com
Görüntülenme745 Kez Görüntülendi.
WebsiteNas Çelik Para Kasaları
Eklenme Tarihi29-12-2020
Puan Ver
Konumu

Nas Çelik Para Kasaları; 1988 Yılında Kurulmuştur. Çelik para kasası üretimine 1988 yılında başlamış halen üretimini sürdürmektedir. 2000 Yılına kadar yalnızca piyasada tanınan büyük markalara fason çelik kasa yapmıştır. 2002 Yılında yeni kararlarla atölyesini Gaziantep'te bulunan fabrikasına taşıyarak siz değerli müşterilerimize aracısız düşük maliyetli ürün gamamızla hizmet vermekteyiz.

Nas Çelik Para Kasaları, kıymetlerinizi kendimiz için kıymetli bildik. Gerek kullanılan malzeme, gerekse estetik görünümü ile kullanılanıcılara en uygun ürünü sunmaktayız. Titiz işçilik ve kaliteli malzeme kullanımının getirdiği sağlamlığı ile son derece dayanıklıdır. Kasalarımizın güvenlik sistemi kolay kullanım özellikleri gözönüne alınarak, çift kilit sistemi, kademeli kilit özel formül modelleri ile ileri düzeye getirilmiştir.


Nas Çelik Para Kasaları firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://nascelik.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Nas Çelik Para Kasaları Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Nas Çelik Para Kasaları için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Nas Çelik Para Kasaları Firması 29-12-2020 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 29-12-2020 Tarihinden bu güne kadar toplam 745 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05322239875
Güvenlik Kodu: