ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Stoneline - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(212) 332 22 15
Adres Mimar Sinan Mahallesi Sarı Lale Sok. No: 4/A 34075 Ayazağa / Eyüp Sultan / ISTANBUL
SektörMobilya Dekorasyon
Mailtemmermermer1 @ gmail.com
Görüntülenme718 Kez Görüntülendi.
WebsiteStoneline
Eklenme Tarihi23-09-2021
Puan Ver
Konumu

1997 yılında İstanbul’da kurulan Stoneline yurtiçi ve yurtdışından tedarik ettiği doğal taşlar ile birçok önemli projeye imza atmaya devam ediyor. 400’den fazla seçenek barındıran koleksiyonunu her ay yeni ilavelerle zenginleştirmek Stoneline’nın en önemli önceliklerinden biri.

Ayazağa’da 3.800 m2 üzerine kurulu showroomda dünyadan seçkin granit, mermer, onyx, limestone, traverten ve yarı değerli taşlardan oluşan eşsiz koleksiyonunu sürekli genişleten Stoneline, aynı zamanda Türk taşlarından da giderek daha fazla seçkin örneği koleksiyonuna katmaya devam ediyor.

Salon ya da bahçe, küçük bir şömine ya da dev bir plaza… Stoneline ile çalışıyorsanız, ihtiyacınız olan taşları plaka, bundle ya da konteyner bazında sipariş verebilirsiniz. Ebatlama, yüzey işlemleri, masa, sehpa, şömine ve tezgah uygulamaları yapmak, ürünleri ambalajlamak ve en sağlıklı şekilde nakliyesini sağlamak da Stoneline uzmanlığının bir parçası.


Stoneline firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://stoneline.com.tr/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Stoneline Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Stoneline için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Stoneline Firması 23-09-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 23-09-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 718 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02123322215
Güvenlik Kodu: