HİZMETLERİMİZ
KURUMSAL HİZMETLER
Farklı sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerimizin karşılaşabilecekleri riskleri,  önceden tespit edip uzman ekibimiz ile tespit edip en uygun çözümleri sunuyoruz.

 BİREYSEL HİZMETLER
Bireysel müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verecek en doğru ve en uygun maliyetli poliçeleri sunuyoruz.
 

DANIŞMANLIK HİZMETİ
Önlenemeyen risklerinize karsı her zaman yanınızdayız. .
Kuruluşundan bu yana uzman kadrosu ile sektörü yakından takip eden ve sektöründe takip edilen lider firma Neon Reasürans & Sigorta Brokerlik olarak önlenemeyen risklerinize karsı her zaman yanınızdayız. 2007 yılından bugüne kadar, faaliyet alanında birçok farklı sektörden memnun müşteri geçmişi ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Danışmanlık hizmetimiz ile sizlerle çözüm ortağı mantalitesi içinde emin adımlarla ilerliyoruz. Tecrübeli ve tecrübesine her geçen gün bir yenisini ekleyen uzman kadromuzla sizler için hayatın ve çalışma hayatının tüm riskleri hesaplar ve geniş kapsamlı bir rapor sunarız. Sunulan raporla birlikte geniş kapsamlı önleyici faaliyet raporlarınız hazırlanır. Sunulan risk raporunuza göre birçok sigorta firmasından sizin için fiyatlar alır ve sizler için bir maliyet tablosu hazırlarız.
Uzman brokerlerimiz sizi şirketinizi ve faaliyetlerinizi, önceliklerinizin farkında olarak doğacak riskleri hesaplayıp sınıflandırarak sizler için bir sigorta modeli oluşturur. Bu model doğrultusunda bütçenize en uygun ve en kapsamlı çözümleri sizlere sunar. Riskler ve hasar konusunda sizin adınıza en iyi şartları araştırarak konusunda uzman ve güvenilir birçok sigorta şirketi ile hasar ve hasar ile ilgili tüm hususları görüşerek sizlerin tüm çıkarlarının gözetir.  Neon Reasürans & Sigorta Brokerlik olarak bizim için en önemlisi hiçbir risk yaşamadan yolunuza devam etmenizdir. Sizleri başarısı bizim başarımızdır.

Neon Reasürans & Sigorta Brokerlik müşterisi olun yada olmayın sizlere yardımcı olmak,, sizlerle tanışmak için bekliyor olacağız.