ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Neon Reasürans & Sigorta Brokerlik A.ş - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(332) 233 74 91
SektörDiğer
Mailmuratk25.82 @ gmail.com
Görüntülenme1,336 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/neon-reasurans-sigor/
Eklenme Tarihi26-06-2021

Firma Adresi : Musalla bağları mh.Ruhibağdadi sk.No:9A Konya/Selçuklu

HİZMETLERİMİZ
KURUMSAL HİZMETLER
Farklı sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerimizin karşılaşabilecekleri riskleri,  önceden tespit edip uzman ekibimiz ile tespit edip en uygun çözümleri sunuyoruz.

 BİREYSEL HİZMETLER
Bireysel müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verecek en doğru ve en uygun maliyetli poliçeleri sunuyoruz.
 

DANIŞMANLIK HİZMETİ
Önlenemeyen risklerinize karsı her zaman yanınızdayız. .
Kuruluşundan bu yana uzman kadrosu ile sektörü yakından takip eden ve sektöründe takip edilen lider firma Neon Reasürans & Sigorta Brokerlik olarak önlenemeyen risklerinize karsı her zaman yanınızdayız. 2007 yılından bugüne kadar, faaliyet alanında birçok farklı sektörden memnun müşteri geçmişi ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Danışmanlık hizmetimiz ile sizlerle çözüm ortağı mantalitesi içinde emin adımlarla ilerliyoruz. Tecrübeli ve tecrübesine her geçen gün bir yenisini ekleyen uzman kadromuzla sizler için hayatın ve çalışma hayatının tüm riskleri hesaplar ve geniş kapsamlı bir rapor sunarız. Sunulan raporla birlikte geniş kapsamlı önleyici faaliyet raporlarınız hazırlanır. Sunulan risk raporunuza göre birçok sigorta firmasından sizin için fiyatlar alır ve sizler için bir maliyet tablosu hazırlarız.
Uzman brokerlerimiz sizi şirketinizi ve faaliyetlerinizi, önceliklerinizin farkında olarak doğacak riskleri hesaplayıp sınıflandırarak sizler için bir sigorta modeli oluşturur. Bu model doğrultusunda bütçenize en uygun ve en kapsamlı çözümleri sizlere sunar. Riskler ve hasar konusunda sizin adınıza en iyi şartları araştırarak konusunda uzman ve güvenilir birçok sigorta şirketi ile hasar ve hasar ile ilgili tüm hususları görüşerek sizlerin tüm çıkarlarının gözetir.  Neon Reasürans & Sigorta Brokerlik olarak bizim için en önemlisi hiçbir risk yaşamadan yolunuza devam etmenizdir. Sizleri başarısı bizim başarımızdır.

Neon Reasürans & Sigorta Brokerlik müşterisi olun yada olmayın sizlere yardımcı olmak,, sizlerle tanışmak için bekliyor olacağız.
 

Telefon numarası: 0(332) 233 74 91

Firma adresi ve konumu: Musalla bağları mh.Ruhibağdadi sk.No:9A Konya/Selçuklu

Neon Reasürans & Sigorta Brokerlik A.ş / Konya
YORUMLAR

Mevlüt Gövez

En uygun fiyatı verdi tşk ederim.çok ilgili


Neon Reasürans & Sigorta Brokerlik A.ş firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Neon Reasürans & Sigorta Brokerlik A.ş Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Neon Reasürans & Sigorta Brokerlik A.ş için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Neon Reasürans & Sigorta Brokerlik A.ş Firması 26-06-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 26-06-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 1,336 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 03322337491

Güvenlik Kodu: