ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Paperon Turi̇zm İnş.taş.med.gid.i̇th.i̇hr.san.ve Ti̇c.ltd.şti̇. - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(533) 212 92 99
Adres Limonlu mah.lemas cad.no:17 paperon butik otel
SektörTurizm Firmaları
Mailinfo @ paperonotel.com
Görüntülenme166 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/paperon-turizm-insta/
Eklenme Tarihi06-06-2022
Puan Ver

Paperon Butik Otel tarihi Lamos şehrinde yeni adı ile Limonlu Kasabasında yer almaktadır.

Limonlu adını Lamos olarak Mersinin Erdemli ilçesinden Antalya Gazipaşa arasındaki bu alanın eski adından almaktadır,  limonu ve muzu ile de meşhur bir kasabamızdır.

Limonlu eşsiz güzel sahilinde Karetta Karettalarında yoğun olduğu dönemde onları görebilirsiniz.

Toros dağlarından eriyen kar suları Limonlu çayı ile denizin buluştuğu yerde olup kasaba halkının henüz dejenere olmamış yapısıyla kendiniz yabancı hissetmeyeceğiniz bir sahil kasabasıdır.

 Meşhur Doktorun yeri Kayacı Vadisi içerisinde piknik alanları ve restaurantları ilede ünlü  bu vadi yerli ve yabancı turistlerin  ziyaret ettiği doğa harikası bir yerdir.

Paperon Butik Otel Lamos kalesine 100, sahile 50 metre, Kanlı Divane ye 3 km Kız Kalesine 8 km Cennet Cehennem, e 12 km Silifke, ye Uzunca burca 40 km Erdemli ilçesine 3 km, Atış poligonuna 5 km, Mersin otogara 38 km adana Haydar Paşa Hava Limanına 98 km mesafededir.


Paperon Turi̇zm İnş.taş.med.gid.i̇th.i̇hr.san.ve Ti̇c.ltd.şti̇. firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Paperon Turi̇zm İnş.taş.med.gid.i̇th.i̇hr.san.ve Ti̇c.ltd.şti̇. Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Paperon Turi̇zm İnş.taş.med.gid.i̇th.i̇hr.san.ve Ti̇c.ltd.şti̇. için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Güvenlik Kodu: