ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Pendc Veri Merkezi Data Center - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(224) 322 00 00
Adres Ovaakça Eğitim Mahallesi, İstanbul Caddesi No:750 Osmangazi/Bursa
SektörBilişim Firmaları
Mailpendcdatacenter @ yandex.com
Görüntülenme873 Kez Görüntülendi.
WebsitePendc Veri Merkezi Data Center
Eklenme Tarihi25-07-2021
Puan Ver
Konumu

Dijitale PenDC ile Bağlanın!

20 yıldır süren yazılım ve veri hizmeti/internet teknolojileri sektöründe, aktif olarak çalışmalarımızda kendi verilerimizi tutmakla başlayan yolculuğumuza, sizlerin de verilerini korumak ve barındırmak için, PenDC’yi hayata geçirdik. Sizlere daha güvenilir ve kesintisiz hizmet verebilmek için, deneyimli kadromuz ile uygun maliyetlerle çok iş yapabilmeyi amaç edindik.

Müşterilerimizin veri güvenliği ve veri sürekliliği bizler adına önemli olduğundan, yedekliliğin yedekliliği yapısını oluşturup farklı lokasyonlarda felaket senaryolarını baz alarak veri hizmeti alanında büyük adımlar attık.

5800 m2 lik alanımızda 3 farklı lokasyondan beslenen fiber altyapıya ve Tier 3+ sertifikası uyumluluğunda veri merkezi inşa ettik.

 

Üç farklı lokasyondan beslenen fiber altyapımız , son teknolojilere uygun kesintisiz güç kaynakları ve jeneratör sistemleri ile sizlere %99.9 uptime özelliği sunmaktayız.

 

Teknik özelliklerimizi uzman kadromuz ile birleştirerek satış öncesi ve sonrasında 7/24 (teknik hesap yöneticisi) desteğimiz ile müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına buradayız.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre uygun çözümler üretmeyi kendimize bir amaç edindik. Bu amaçlarımızı gerçekleştirirken geleceğimizi de güvence altına almak için doğa dostu çözümlerle ilerledik. Elektriğimizi güneş panellerinden üreterek temiz enerji ile hem maliyetlerimizi düşürdük hem de doğa dostu bir tutum sergiledik. İhtiyacınız olan konforu da arka plana atmadık sizlere kurulum sırasında çalışmak için özel çalışma alanları oluşturduk.

PenDC, yazılım sektöründe edindiği tecrübeleri, veri merkezi hizmetlerinde en efektif şekilde kullanmak için kurulmuştur. Sektörde uzun zamandır, sunucu kiralama, sunucu bulundurma ve sanal sunucu hizmetleri sunan PenDC, 2021 yılı itibariyle kendi veri merkezini inşa etmiş ve müşterilerine, en uygun çözümleri en uygun maliyetlere sunma garantisi ile yola çıkmıştır.

Dijital dünyanın, komplike ürünlerini bir araya getiren PenDC, kurumsal ve bireysel müşterilerine ise bu hizmetleri en basit ve yalın haliyle sunmaktadır.

2000 yılından bu yana, bilişim sektöründe faaliyet gösteren PenDC, 2021 yılında yeni mülkiyet altına girerek, veri merkezi çözümlerinde etkin rol oynamaya başlamıştır. Dijital dünyaya açılan kapıda, sektörünün liderleri olan kuruluşlarla partnerlik yapmaktadır.

 

 

 

 

Pen Data Center Özellikleri

 

5800 m2 toplam alan, 710 m2 Ar-ge merkezi, 1400 m2 güneş panelleri alanı, Tier 3+ standartlarına uygun, tavandan veri kablolama, yerden enerji kablolama, kabin kilit sistemi, soğuk koridor, yedekli iklimlendirme, N+2 yedekli modüler kesintisiz güç kaynağı, yükseltilmiş 40 cm döşeme, yangın tespiti ve NOVEC önleme sistemi, deprem gergi sistemi, 7/24 bina güvenliği ve gözlemleme, 7/24 Teknik destek.

 

Hizmetlerimiz

 

İhtiyaca Özel Sistem Kurulumu

Sunucu Sanallaştırma

Cloud Sunucu

Dedicated Sunucu

Kabin Kiralama

Co-Location

Ayrılmış Alan

Yedekleme Hizmeti

FKM Hizmeti

Lisans Kiralama Hizmeti

 


Pendc Veri Merkezi Data Center firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://pendc.com/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Pendc Veri Merkezi Data Center Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Pendc Veri Merkezi Data Center için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Pendc Veri Merkezi Data Center Firması 25-07-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 25-07-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 873 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02243220000
Güvenlik Kodu: