FİRMANI EKLE GİRİŞ YAP ŞİFREMİ UNUTTUM?

Periodent Dental Clinic Telefon Numarası ve İletişim Bilgileri.

Periodent Dental Clinic
Periodent Dental Clinic - Telefon - Adres - İletişim Bilgileri
Telefon 05546858968
Website Periodent Dental Clinic
Mail Mail Atmak İçin
İl İstanbul
Adres Turgut özal millet cd no:110/b fatih / istanbul
Sektör Sağlık Kuruluşları
Periodent Dental Clinic - Telefon - Adres

Periodent diş kliniği İstanbul’un güzide ve tarihi semtlerinden biri olan Fatih’te yerleşmektedir. 13 yıldan fazla tecrübeye sahip, tüm diş hekimliği branşlarında uzman hekimleriyle profesyonel hizmet vermekteyiz. Kliniğimizde tam zamanlı periodontolog,kanal tedavisi, ortodonti, protetik diş tedavisi, çocuk diş hekimliği ve çene eklemi tedavisi alanında uzman ve akademisyen hekimler hizmet vermektedir. Tarihi yarımadada ve turistik yerlere yakınlığı dışında, ulaşım ağlarının ortasında olması, tramvay ve metro duraklarına yakınlığı hastalarımız ve misafirlerimiz için ulaşım kolaylığı sağlamaktadır.

Periodent ailesi olarak vizyonumuz, kliniğimize gelen her hastayı yapılacak tedaviden bağımsız olarak, kendi evindeki gibi rahat ve pozitif hissettirmektir.Her bireyin diş tedavileri konusunda istekleri, beklentileri ve telaşları farklı olabilir, bu nedenle kliniğimize ilk gelişinizde hekimlerimiz muayene için geniş zaman ayırıp, istek ve beklentilerinizi tam olarak anlamaya ve sorularınızı yanıtlamaya ayırmaktadır. İlk muayenemiz röntgen ve fotoğraf çekimi ile başlamaktadır. Tespit edilen probleminiz ile ilgili uzman hekime yönlendirme yaparak randevu oluşturulmaktadır. Sizi ilk muayene eden konsültan hekim yapılacak tüm tedavilerinizi takip eder ve koordinasyonu sağlamaktadır.

Kliniğimiz engelli bireylerin tedavisine uygun olarak dizayn edilmiştir.Diş teli fiyatları alanında en iyi fiyatı veriyoruz. Randevu saatinizi beklediğiniz sürede kendinizi rahat hissedebilmeniz için televizyon izleyip ve çay, kahve ikramlarımızdan faydalanabilirsiniz.


Periodent Dental Clinic İletişim Bilgileri Nedir?


Periodent Dental Clinic Adresi Nerede ?

Adresi: Turgut özal millet cd no:110/b fatih / istanbul

Periodent Dental Clinic Telefon numarası nedir, nasıl ulaşırım?

Telefon numarası: 05546858968

Periodent Dental Clinic Hangi İldedir?

Periodent Dental Clinic Bulundugu İl: İstanbul

Eklenme Tarihi 18/01/2021
Firma Puanı
Konumu
Periodent Dental Clinic Hakkında ne düşünüyorsun?
Güvenlik Kodu: