Samsun Yurt Savunma Sanayine nasıl ulaşabilirim?

Samsun Yurt Savunma Sanayi , İstanbul ilinin Ümraniye ilçesinde bulunan özel bir savunma sanayi ürünlerinin üretildiği bir kurumdur. Ayrıca firmanın Ankara ve Samsun ilinde diğer 2 şubesi daha bulunmaktadır.

Samsun Yurt Savunma Sanayine nasıl iletişim sağlayabilirim?

Samsun Yurt Savunma Sanayine iletişim sağlamak için (216) 484 42 70​​​​​​​ telefon numaralarını arayabilir ve her türlü soru, öneri ve şikayetlerinizi bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca kurumun https://www.canikarms.com/​​​​​​​​​​​​​​ adlı web adresinden firma hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Samsun Yurt Savunma Sanayinin hizmet politikası nedir?

Samsun Yurt Savunma Sanayinde amaç  tabanca, ağır makineli tüfek ve hafif otomatik top olmak üzere yenilikçi silahlar tasarlamak, geliştirmek ve bunları en yüksek kalitede üretmek ve uluslararası alanda satışını yapmaktır. 

Samsun Yurt Savunma Sanayi  çalışma saatleri nedir?

Samsun Yurt Savunma Sanayi , hafta içi her gün 08:00  – 18:00 saatleri arasında ulaşabilir ve irtibat sağlayabilirsiniz. Hafta sonu firma çalışmamaktadır.

Samsun Yurt Savunma Adresi Nerede?

Adresi: Fatih sultan mehmet mah. poligon cad. buyaka 2 sitesi no:8/b c blok kat:3 34771 tepeüstü-ümraniye/i̇stanbul/türkiye

Samsun Yurt Savunma Telefon numarası nedir, nasıl ulaşırım?

Telefon numarası: (216) 484 42 70

Samsun Yurt Savunma Hangi İldedir?

Samsun Yurt Savunma Bulundugu İl: İstanbul