ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Navigator İnternational - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(216) 504 47 47
Adres Orta, orta mah. soğanlık d-100 kuzey yanyol cad, a1 blok no: 26/1/97, 34880 kartal/i̇stanbul
SektörSavunma Sanayi Kuruluşları
Mailsertac.demirezen @ nav-int.com
Görüntülenme856 Kez Görüntülendi.
WebsiteNavigator İnternational
Eklenme Tarihi27-12-2020
Puan Ver

Navigator İnternational İnşaat Savunma Sanayi ve Ticaret Limited Şirketine nasıl ulaşabilirim?

Navigator İnternational İnşaat Savunma Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, İstanbul ilinin Kartal ilçesinde bulunan özel bir savunma sanayi ürünlerinin üretildiği bir kurumdur. Ayrıca firmanın Irak ve Amerikada farklı şubeleri bulunmaktadır ve bu özelliği ile uluslararası bi firma özelliği göstermektedir.

Navigator İnternational İnşaat Savunma Sanayi ve Ticaret Limited Şirketine nasıl iletişim sağlayabilirim?

Navigator İnternational İnşaat Savunma Sanayi ve Ticaret Limited Şirketine iletişim sağlamak için (216) 504-4747 telefon numaralarını arayabilir ve her türlü soru, öneri ve şikayetlerinizi bizlere iletebilirsiniz. Ayrıcakurumun http://www.nav-int.com/​​​​​​​​​​​​​​ adlı web adresinden firma hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Navigator İnternational İnşaat Savunma Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruluşu?

Firma 2005 yılında kurulmuştur ve zamanla farklı ülkelere açılarak uluslararası bir firma özelliği göstermiştir. AMCOM EXPRESS Lojistik Alanında, Amerika Birleşik Devletleri Ordusu, Hava Kuvvetleri, Donanma ve diğer Devlet kurumlara profesyonel satın alma, sürdürme ve modernizasyon mühendisliği hizmetleri sunmaktadır.

Navigator İnternational İnşaat Savunma Sanayi ve Ticaret Limited Şirketinin ürün skalası nedir?

Navigator İnternational İnşaat Savunma Sanayi ve Ticaret Limited Şirketinde, müşterilerine ürün ve hizmetler sağlama konusunda uzmanlaşmıştır. İnşaat ve savunma projelerinde kullanılan  emtia malzemelerini hem yurtiçi hem de yurtdışı lokasyonlarda teslim etmektedirler.  Her müşterinin istediği uygulama için doğru ürün ve hizmetleri sunmaya amacı gütmektedirler. 

Navigator İnternational İnşaat Savunma Sanayi ve Ticaret Limited Şirketinin çalışma saatleri nedir?

Navigator İnternational İnşaat Savunma Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, hafta içi (Pazartesi- Cuma) 08:30  – 18:00 saatleri arasında ulaşabilir ve irtibat sağlayabilirsiniz. Firma, Cumartesi ve Pazar günleri çalışmamaktadır.


Navigator İnternational firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.nav-int.com/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Navigator İnternational Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Navigator İnternational için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Güvenlik Kodu: