Firmanı Ekle - Giriş Yapın - Şifremi Unuttum?

Sav Grup Savunma Telefon Numarası ve İletişim Bilgileri.

Sav Grup Savunma
Telefon 212 280 00 14
Website Sav Grup Savunma
İl İstanbul
Adres Çağlayan mah. zengin sk. no:21/2 kağıthane/i̇stanbul/türki̇ye
Sektör Savunma Sanayi
Firma Açıklaması

Sav Grup Savunma Ve Bilgi Teknolojileri Yazılım Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketine nasıl ulaşabilirim?

Sav Grup Savunma Ve Bilgi Teknolojileri Yazılım Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketine, İstanbul ilinde savunma sanayi üzerine ürünler üreten özel bir firma özelliği göstermektedir.  Firma Kağıthane ilçesinde bulunmaktadır. Firmaya ulaşım metro, metrobüs, otobüs veya özel araçlar ile İstanbul’un her ilçesinden kolayca sağlayabilmektedir.

Sav Grup Savunma Ve Bilgi Teknolojileri Yazılım Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketine nasıl iletişim sağlayabilirim?

Sav Grup Savunma Ve Bilgi Teknolojileri Yazılım Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketinehttp://savgrup.com/ adlı web sitesiniziyaret ederek veya 212 280 00 14  nolu telefon numarasını arayarak iletişim sağlayabilir, soru, öneri ve şikayetlerinizi bizlere iletebilirsiniz. 

Sav Grup Savunma Ve Bilgi Teknolojileri Yazılım Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketin hakkında temel bilgi?

Sav Grup Savunma ve Bilgi Teknolojileri, 10 yıldan fazladır sektörde hizmet veren bir firmadır. Firmanın çalışma alanı yazılım geliştirme üzerinedir. Firmada pratik yardım ve mentorluk sunmak amacıyla çalışan yazılım mimarlarından oluşan bir ekip bulunmaktadır. Firma 2006 yılında İstanbul'da kurulmuştur ve start-up yazılım şirketidir.

Sav Grup Savunma Ve Bilgi Teknolojileri Yazılım Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketinde hizmet anlayışı ve çalışan kadro?

Firma en iyi yazılım ekiplerini oluşturmanın etkili yazılım geliştirmenin  anahtarı olduğu görüşü ile çalışmalarını sürdürmektedir. Bünyesinde yazılım geliştirme açısından teknik becerileri, yenilikçiliği ve kendini geliştirme arzusunu işbirliği yeteneği ile birleştirebilen bir ekip bulundurmaktadır. Her zaman yeni süreçleri takip ederek yazılımın en güncel versiyonunu müşterilere sunmayı amaçlamaktadırlar. Ekip, müşterinin gereksinimlerinin anlaşılmasından, çalışan yazılımın belirlenen sürede teslim edilmesine kadar titizlikle çalışan uzman bir kadrodur.

Eklenme Tarihi 27/12/2020
Firma Puanı
Konumu
Sav Grup Savunma Hakkında ne düşünüyorsun?
Güvenlik Kodu: