ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Serkan Sever Kuafor - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(224) 249 55 90
SektörHizmet Sektörü
Görüntülenme328 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/serkan-sever-kuafor/
Eklenme Tarihi30-04-2023

Firma Adresi : Karaman mah Kültür Cad. Özbir 2 Sitesi :16/A, 16130 Nilüfer/Bursa

Serkan Sever Kuaför: En Trend Kesimler Burada!

2010 yılından beri hizmet veren Serkan Sever Kuaför, son trendlere uygun saç kesimi ve renklendirme teknikleriyle ün yapmıştır. İşinde uzman kadrosu ve kaliteli hizmetiyle müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutar.

Hizmetlerimiz

Serkan Sever Kuaför, kadın ve erkek müşterilerine geniş bir hizmet yelpazesi sunar. Saç kesimi, renklendirme, balyaj, ombre gibi saç tekniklerinin yanı sıra, saç bakımı, cilt bakımı ve makyaj gibi güzellik hizmetleri de sunar.

Kadromuz

Serkan Sever Kuaför, işinde uzman ve deneyimli bir kadroya sahiptir. Saç stilistleri, renk uzmanları, cilt bakımı uzmanları ve makyaj artistleri gibi alanında uzman kişilerden oluşan kadromuz, her müşterinin ihtiyaçlarına özel bir hizmet sunar.

Kaliteli Hizmet

Serkan Sever Kuaför, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutar. Kaliteli hizmet anlayışıyla, müşterilerine en iyi hizmeti sunar. Markaların en son trendlerini takip ederek, müşterilerine en son moda saç kesimleri, renklendirme teknikleri ve güzellik hizmetleri sunar.

Unutmayın, Serkan Sever Kuaför'de en trend kesimler sizin için!

Telefon numarası: 0(224) 249 55 90

Firma adresi ve konumu: Karaman mah Kültür Cad. Özbir 2 Sitesi :16/A, 16130 Nilüfer/Bursa

Serkan Sever Kuafor Ni̇lüfer / Bursa

Serkan Sever Kuafor firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Serkan Sever Kuafor Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Serkan Sever Kuafor için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Serkan Sever Kuafor Firması 30-04-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 30-04-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 328 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02242495590

Güvenlik Kodu: