ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Ataşehir Merkez Taksi - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(216) 455 80 64
SektörHizmet Sektörü
Görüntülenme1,083 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/atasehir-merkez-taks/
Eklenme Tarihi15-08-2021

Firma Adresi : Ataşehir Atatürk Mh. 3. Cd. Pk:34758 Ataşehir/istanbul

Ataşehir Merkez Taksi: Güvenli ve Konforlu Ulaşımın Adresi

Ataşehir Merkez Taksi olarak, şehir içi ve şehirler arası seyahatlerinizde güvenli ve konforlu bir ulaşım imkanı sunuyoruz. Tecrübeli ve profesyonel şoförlerimizle her zaman hizmetinizdeyiz.

Kaliteli Araç Filomuz

Ataşehir Merkez Taksi olarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için araçlarımızı düzenli olarak bakım ve onarımlardan geçiriyoruz. Filomuzda yer alan araçlarımız son model ve konforlu olup, her türlü ihtiyacınıza cevap verecek özelliklere sahiptir.

Güvenli ve Hızlı Ulaşım

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. Bu sebeple, Ataşehir Merkez Taksi olarak müşterilerimize güvenli ve hızlı bir ulaşım imkanı sunuyoruz. Şoförlerimiz trafik kurallarına uyarak, sizleri en kısa sürede ve güvenli bir şekilde hedefinize ulaştırmaktadır.

Uygun Fiyat Garantisi

Ataşehir Merkez Taksi olarak, müşterilerimize uygun fiyatlarla kaliteli hizmet sunmaktayız. Her bütçeye uygun fiyat seçeneklerimizle, seyahatlerinizde tasarruf etmenize yardımcı oluyoruz.

Ataşehir Merkez Taksi ile her zaman güvenli ve konforlu bir yolculuk yapabilirsiniz. Hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Telefon numarası: 0(216) 455 80 64

Firma adresi ve konumu: Ataşehir Atatürk Mh. 3. Cd. Pk:34758 Ataşehir/istanbul

Ataşehir Merkez Taksi / İstanbul

Ataşehir Merkez Taksi firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Ataşehir Merkez Taksi Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Ataşehir Merkez Taksi için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Ataşehir Merkez Taksi Firması 15-08-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 15-08-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 1,083 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02164558064

Güvenlik Kodu: