ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Spothane İkinci El Eşya Alım Satım - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(537) 780 23 45
SektörMobilya Dekorasyon
Mailinfo @ spothane.com.tr
Görüntülenme366 Kez Görüntülendi.
WebsiteSpothane İkinci El Eşya Alım Satım
Eklenme Tarihi30-04-2022

Firma Adresi : Fındıklı Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Caddesi No:33-35D

Firmamız uzun yıllardır ikinci el eşya ve antika sektöründe alım, satım hizmeti vermektedir. İstanbul içi tüm adreslere ve aynı zamanda komşu illere de ikinci el eşya ve antika hizmeti vermektedir. Geçmişten bugüne teknoloji ile beraber kullandığımız eşyalar ve araç gereçlerimiz de değişiyor. Biz sizlere kullanmadığınız veya ihtiyaç fazlası ürünlerinizi elinizden çıkartmanız için yardımcı oluyoruz. Eşyalarınızı atmak yerine nakite çevirebilir ve değerlendirebilirsiniz.

Antika sektöründe de bir çok deneyime sahip olduğumuzu rahatlıkla söyleyebiliriz. Sektöre atılım yaptığımız andan itibaren bir çok tecrübe ve işlerimiz ile ilgili anı biriktirdik. Bu birikimleri de sizler ile paylaşıyor hem elinizdeki ürün hakkında fikir sahibi olmanızı sağlıyoruz hemde eşyalarınızı değerinden aşağı fiyata vermenize engel oluyoruz.

Bizlere ikinci el eşya satmak istediğinizi web sitemiz üzerinden, iletişim bilgilerimizden veya WhatsApp hattımızdan bildirebilirsiniz. Ürünlerinizin fotoğraflarını bize gönderirsiniz bizde en kısa sürede sizlere fiyat veririz. Anlaşmamız halinde kapınıza kadar gelir eşyalarınızı teslim alır paranızı taktim ederiz. Alımda veya Satış ta kesinlikle nakliye hizmeti talep etmemekteyiz.

Telefon numarası: 0(537) 780 23 45

Firma adresi ve konumu: Fındıklı Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Caddesi No:33-35D

Spothane İkinci El Eşya Alım Satım Maltepe / İstanbul

Spothane İkinci El Eşya Alım Satım firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://spothane.com.tr kuruma dair websitesi şu şekildedir. Spothane İkinci El Eşya Alım Satım Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Spothane İkinci El Eşya Alım Satım için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Spothane İkinci El Eşya Alım Satım Firması 30-04-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 30-04-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 366 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05377802345

Güvenlik Kodu: