ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Yerli Mobilya - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(532) 664 38 62
Adres Karadeniz mahallesi. Selanik caddesi. No:, 1115/1. Sk. No:10/A, 34250 Gaziosmanpaşa/İstanbul
SektörMobilya Dekorasyon
Mailinfo @ yerlimobilya.net
Görüntülenme18 Kez Görüntülendi.
WebsiteYerli Mobilya
Eklenme Tarihi16-06-2023
Puan Ver
Konumu

Yerli Mobilya, uzun yıllara dayanan deneyimi, tecrübeli ekibi ve iş ortakları ile mobilya aksesuarları sektöründe güçlü bir çözüm ortağıdır.

Yarı mamül ve nihai ürün olarak, tedarik hizmeti verirken ayrıca geniş ürün yelpazesi ile gerek yerel, gerekse ulusal piyasalarda mağazacılık sektöründe yönelik faaliyet göstermektedir.

Misyonumuz yurtiçi ve dünya piyasalarında değişkenlik gösteren tüketici ihtiyaçlarına farklı ve özgün tasarımlarla cevap vermektir.

Önceliğimiz sürekli inovasyon, sorunsuz ürün doğru fiyat ve müşteri memnuniyetidir.

Ürünlerimiz sağlık ve konfor açısından uluslararası kalite standartlarındadır. Yerli Mobilya olarak yerli malı yurdun malı şiarı ile görevimizi biliyor ve müşteri memnuniyeti için üstün gayret gösteriyoruz.


Yerli Mobilya firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://yerlimobilya.net kuruma dair websitesi şu şekildedir. Yerli Mobilya Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Yerli Mobilya için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Yerli Mobilya Firması 16-06-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 16-06-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 18 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05326643862
Güvenlik Kodu: