ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Spreyman - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(555) 859 37 80
Adres Soğanlık Yeni Mah. Mimar Sinan Cd. No:59/A, 34880Kartal / İstanbul / TURKEY
SektörDiğer
Mailinfo @ spreyman.com
Görüntülenme396 Kez Görüntülendi.
WebsiteSpreyman
Eklenme Tarihi18-02-2022
Puan Ver
Konumu

Spreyman olarak son teknoloji Sprey poliüretan, ısı yalıtımı uygulaması yapmaktayız. Sıkma köpük olarakta bilinen poliüretan köpük, çatı sistemlerinde kullanılarak binaların nem ve rutubet oluşumunu engeller ve spreyman kalitesi ile kusursuz bir yalıtım sağlar.

Kullandımız püskürtme tekniği ile uygulanan Sprey poliüretan köpük , duvarlarda, çatılarda ve köşelerde hava sızdırmazlık bariyeri oluşturan dikişsiz bir yapıdır.

Poliüretan köpük kullanarak yaptığımız yalıtımda bodrum ve otopark gibi toprak altında kalan bölgelerde uygulanarak sıcak, soğuk, terleme ve gürültü gibi olumsuzlukların önüne geçmeyi sağlıyoruz.

Sıkma köpük uygulamaları ile ısınma harcamalarından tasarruf edilmesini sağlayıp, uygun fiyatlı ve hızlı uygulama avantajına sahip bir yalıtım hizmeti veriyoruz.


Spreyman firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.spreyman.com/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Spreyman Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Spreyman için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Spreyman Firması 18-02-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 18-02-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 396 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05558593780
Güvenlik Kodu: