Star Halı Yıkama

1990 yılında kurulan Star Halı Yıkama Fabrikası Çorum‘un en köklü halı yıkama fabrikasıdır. Teknolojik yeniliklere açık olan firmamız son teknoloji halı yıkama makineleri, yorgan yıkama makineleri ve kurutma makineleri ile profesyonel yıkama hizmeti vermektedir. Özel kurutma odaları sayesinde nem, koku ve havadan uzak bir şekilde kapalı ortamda kurutma yapan Çorum’un ilk halı yıkama firmasıdır. Çorum’un ilk kurumsal halı yıkama firması olma özelliğini 35 yıldır taşımaktadır.

Temiz Ve Titiz Hanımların Tercihi

Halılarınızı, battaniyelerinizi ve yorganlarınızı EL DEĞMEDEN yıkayarak, klimalı ve kapalı alanda hava ile temas etmeden kurutuyoruz. Çorum’un en temiz halı yıkama fabrikası olarak Sıfır Bakteri, Sıfır Nem, Sıfır Koku sistemi ile yıkıyoruz.

Çorum Halı Yıkama

Çorum halı yıkama, Makine, Akrilik, Bambu, Viskon, Çin, Nepal, Milas, Bünyan ve Afgan halılarınızı evinizden alarak tekrar evinize teslim etmektedir.

Çorum Yorgan Yıkama

Yün yorgan ve elyaf yorganlarınızı her bir yorganı ayrı ayrı, tek tek olacak şekilde el değmeden yıkıyoruz ve yorgan kurutma makinelerinde kurutuyoruz.

Çorum Battaniye Yıkama

Battaniye ve pikeleriniz özel battaniye yıkama makinelerimizde el değmeden yıkama teknolojisi kullanılarak %100 hijyenik olarak yıkanmaktadır.