ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP
Türkçe - İngilizce Çeviri Hizmeti

Türkçe - İngilizce Çeviri Hizmeti

Çeviri Firmamız

 

Firmamız, hızlı ve güvenilir hizmet anlayışını kural edinmiş ve uzun yılların verdiği tecrübe ile hizmet vermektedir. Alanında uzman olan kadromuz, İngilizce çeviri olmak üzere birçok dil üzerine çeviriler yapmaktadır. Müşteri odaklı çalışan firmamız, müşteri memnuniyetini her şeyden önde tutmaktadır.

Devlet kurumlarından özel sektöre kadar her yerde ihtiyaç duyulan ve günlük işlerin belirli bir düzende yapılması sağlayan çeviri işlemleri, firmamızda büyük bir dikkatle yapılmaktadır.

 

Çeviri Firmamız Sizin İçin Çalışıyor

 

Türkçe İngilizce çeviri, günümüzde en çok tercih edilen ve günlük yaşamın birçok alanında ihtiyaç duyulan çeviri dillerinin başında gelmektedir. İngilizcenin evrensel bir dizi olması ve dünya genelinde birçok ülkede kullanılıyor olması, resmi yazışmalarda ve belgelerde İngilizce dilinin önemli bir hale gelesini sağlamıştır. Bu noktada firmamız sizlere en doğru çeviri hizmeti sağlamaktadır.

Film ve dizi gibi görsel medya ürünlerinde sık sık tercih edilen Türkçe-İngilizce çeviri, aynı zamanda uluslararası yazışmalarda kullanılan resmi belgelerde de ihtiyaç haline gelmiştir. Alanında profesyonel ve deneyimli olan tercümanlarımız, ana dil seviyesindeki donanım ve bilgileri ile sizlere Türkçe-İngilizce çevirisinden çok daha fazlasını sunmaktadır.

Resmi belgeler ya da görsel materyaller olsun çeviri sadece cümlelerin ve kelimelerin bir dilden başka bir dile çevrilmesi olarak düşünülmesi yanlış olur. Bu konu hakkında son derece bilgili ve donanımlı olan tercümanlarımız beklentilerinizi en üst seviyelerde karşılamaktadır.

 

 

Türkçe-İngilizce Çeviri Firmamız

 

Türkçe-İngilizce çeviri hizmetlerinizi sorunsuz ve güvenli bir şekilde almak istiyorsanız gönül rahatlığı ile firmamızı tercih edebilirsiniz. Çeviri yapmak, sanılanın aksine kolay bir iş değildir. Her dil bilen kişinin çeviri yapması da mümkün değildir.

Profesyonel bir çeviri yapılması için hem orijinal metin dilinin hem de çevirisi yapılacak olan dilin gramer bilgilerinin bilinmesi gerekir. Diğer bir yandan kültürel özelliklerinde bilinmesi ve tüm bu ögelerin bütün olarak ele alınması gerekir. İngilizce çeviriiçin gerekli olan tüm eğitim ve donanımı firmamızda bulabilirsiniz.

Bunun yanı sıra fiyatlarımız kişiden kişiye göre farklılık göstermektedir. Her çeviride kullanılacak olan metnin özellikleri, karakter sayısı ve nerede kullanılacağı değişiklik göstermektedir. Bu nedenle firmamızda fiyatlar değişiklik göstermektedir. Çeviri fiyatları çoğunlukla 1000 kelime üzerinden değerlendirilmektedir. Sizde firmamıza başvurarak Türkçe-İngilizce çeviri işlemleriniz için kaliteli hizmet alabilirsiniz.

 

 

Çeviri Firmamız Hizmetleri

 

Firmamız birçok dil üzerine çeviri hizmeti sunmaktadır. Bu diller arasında en çok tercih edileni ise İngilizcedir. Türkçe-İngilizce çeviri işlemleri, İngilizcenin günümüzde en çok bilinen dil olması nedeni ile kolay gibi görünmektedir. Aksine İngilizce çeviri kolay değildir ve profesyonellik gerektirir.

Video, film ve dizi gibi görsel materyallerde ya da pasaport, diploma ve nüfus cüzdanı gibi resmi belgelerde çeviri yapmak her İngilizce bile için mümkün değildir. Çevirinin sağlıklı bir şekilde yapılması için her iki dilinde gramer özelliklerinin bilinmesi gerekir. Gramer özelliklerin yanı sıra dillerin kültürleri de çeviri için oldukça önemlidir.

Tüm bunlara göre Türkçe-İngilizce çevirisi yaparken dillerin tüm özellikleri bir bütün olarak bilinmelidir. Yapılan çeviri sadece kelime çevirisi olarak düşünülmemeli ve orijinal metinde verilmek istenen mesajın çeviri metinine de eksiksiz bir şekilde aktarılması gerekir. Firmamızda yapılan çevirilerde tüm bu kurallara dikkat edilmektedir.

 

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

 

Firmamız İngilizce dilini ana dili seviyesinde bilen tercümanları sayesinde, çeviriye ihtiyaç duyduğunuz her alanda sürecinizi aksatmayacak sorunsuz bir hizmet sunmaktadır. İngilizce çeviri alanında kendini geliştirmiş, uzman ve donanımlı kadronun yer aldığı bir yer arıyorsanız firmamıza başvurabilirsiniz.