Türkiye’de %100 olarak yerli üretim yapan Torku, günümüzün yerli ürünlerini satan Milli markalarımızdandır. Hikayesine Konya’dan başlayan Torku, günümüzde artık bir Dünya markası olarak bilinmektedir. Uygun fiyatlara kaliteli ve yeri ürünleri tüketicilerin hizmetine sunan Torku markası, tüketicileri memnun etmeye devam ediyor. 


Başladığı günden itibaren belirli bir çizgi üzerinde ilerleyen Torku, Ürün kalitesi bakımından da kendini daha ilerilere taşımış, kalitesini bozmamış, çizgisinin dışına çıkmamıştır. Müşteri memnuniyetini üst seviyede tutan bu marka, sizin istek, öneri, şikayetlerinizle birebir ilgilenmektedir. Dilerseniz 0332 Torku müşteri hizmetleri’ni arayarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Torku Ürünleri Kategorileri Nelerdir?

%100 doğal ürünleriyle Torku, Türkiye’nin en çok seçilen ve kullanılan ürünleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Kristal şekerlerden tutun da küp şekerlere, sıvı şekerlerden esmer şekerden yapılan çikolata, şekerleme gofret çeşitleri ve lokum gibi pek çok ürünlere ulaşabilirsiniz. Birçok ürün çeşidi arasında şekerler en gözde ürünler oluyor.
Şeker dışında ise kek, kraker, bisküvi ve gofret, atıştırmalık, minik tatlılar, şekerlemeler, çikolatalar, sürülebilir çikolatalar, et ve et ürünleri, yoğurt ve ayran kategorisi, süt ve sütlü içecekler, bitkisel yağlar, peynir tereyağı krema gibi ürünler, modern seracılık, bulgur ve bakliyat ürünleri, dondurulmuş ürünler, sirke ve soslar gibi bir çok ürün yer alıyor.
Torku Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Torku Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 03323240353

Üreticinin hasadına göre üretim gerçekleştiren ve sofralara doğal olarak ürün sunan Torku markası, müşteri memnuniyetine önem verdiği için de müşteri temsilcileri aracılığıyla tüketicilerin şikayetini, isteklerini kayıt altına alıyor ve müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye çıkartıyor. Torku markası müşteri hizmetleri sizin için aralıksız hizmet vermeye devam ediyor.