ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Tshop - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(552) 989 90 47
Adres Mahmutbey Mahallesi, 2414.Sokak, Tepe PlazaNo: 5/126 İstoç, Bağcılar / İ S T A N B U L
SektörGüzellik
Mailinfo @ tshop.com.tr
Görüntülenme23 Kez Görüntülendi.
WebsiteTshop
Eklenme Tarihi03-07-2023
Puan Ver
Konumu

TSHOP KURUMSAL / HAKKIMIZDA

 

 

 

 

Bir ‘‘Güzellik ve Bakım Marketi ’’ olan TSHOP, Türkiye’de güzellik, kozmetik, sağlık ve kişisel bakım ürünlerinde perakende ve online satışında öncü ve yenilikçi bir markadır.

 

İlk mağazasını Çemberlitaş'ta 1994 yılında faaliyete geçiren kurum, belirlediği vizyonla sürekli farklı olmaya ve sektörde fark oluşturmaya odaklı dinamik bir gelişim göstermiştir. TSHOP, Türkiye’de estetik ve tasarım yönlü kozmetik anlayış ve uygulamalarıyla da yenilikçi ve farklı bir markadır.

 

9 şehide bulunan 32 mağazası ve 250’yi aşkın personeliyle TSHOP, “Etkin ve çevik” bir kurum kültürüne sahiptir. “İyi ekipler başarının temelidir” mottosu ile hızla büyümeye devam eden TSHOP kurumsal başarı değerleri arasında olan “hız”“dinamizm” ve “yenilikçilik” kavramları ile de sektörde yeni trendlere imza atmaya devam etmektedir.

 

TSHOP kurumsal davranış perspektifinde “Müşteriler” işin kalbidir. Tüm iş süreçlerinde her şey işin merkezinde yer alan müşterilerin daha rahat, daha konforlu ve daha hızlı alışveriş deneyimi kalitesi içindir. Bu yüzden de temelde pratik ve kolay alışveriş mantığına göre dizayn edilen perakende ve online TSHOP mağazalarında müşteriler/dijital kullanıcılar kendilerini rahat hissetmekte, zevkli ve eğlenceli alışverişin keyfini sürmektedirler.

 

 

"Kendine güzel bak" sloganı ile müşteri ve ziyaretçilerine güzellik ve kişisel bakımda bir yaşam tarzı sunan TSHOP mağazalarında; makyaj ürünleri, cilt ve vücut bakımı, ağız ve diş bakımı, saç bakımı, anne ve bebek bakımı, ithal ve yerli parfümler, sağlık ve hijyen ürünleri, elektrikli hijyen ve bakım ürünleri gibi kategori ürünleri bulunuyor. 

 

İndirimler, kampanyalar, promosyonlar, hediyeli ürünler, ödeme kolaylıkları ve farklı fırsatlarla müşterileri için “katma değer” oluşturarak sektörde farklı bir mağazacılık ve hizmet performansı sergileyen TSHOP, yeni dönem projeleri ile sektörde ilgi ve beğeni oluşturan markasıyla fark oluşturmaya devam edecek.

 

 

TSHOP Vizyonu:

Hem perakende hem online mağazacılık konseptinde güçlü, beğenilen ve sevilen bir marka olarak, kozmetikte müşterilerine daima ilkleri ve yenilikleri taşıyan, müşterileri için fayda ve değer üretmede lider, Türkiye’nin en yenilikçi kurumu olmak. 

 

 

TSHOP Misyonu

TSHOP ürün kalitesi, sahip olduğu geniş ölçekli lider marka ailesi, ürün derinliği 250’yi aşkın, eğitimli ve uzman personeli, satış ve hizmet gücüyle müşterisinin beğeni ve sevgisini kazanmada daha çok lokasyonda sürekli yenilenerek var olmaktır. 

 

 

TSHOP Değerleri

  • “Güzellik ve Bakım” kurumsal değerlerimizin özüdür.
  • Sürekli öğrenmek ve bu alanda heyecanımızı müşterilerimizle paylaşmak bizi enerjik kılar.
  • Her müşterimiz biriciktir. TSHOP’ta değerli ve özeldir. 
  • Her müşterimize “benzersiz bir alışveriş deneyimi” yaşatmak, hedefimizdir.
  • Etkin ve çevik bir kurum kültürü ile iş yaparız.
  • “Yenilikçilik” felsefemizin gereklerini ve fayda değerlerini, tümüyle müşterilerimize taşırız.
  • Estetik değerlere inanırız ve “daha güzel bir dünya için” var gücümüzle çalışırız.

Tshop firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.tshop.com.tr kuruma dair websitesi şu şekildedir. Tshop Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Tshop için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Tshop Firması 03-07-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 03-07-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 23 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05529899047
Güvenlik Kodu: