ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Vega Dedektif - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(216) 650 97 27
Adres Alemdağ Caddesi, Kevser Sk. No: 7/A Ümraniye, İstanbulPosta Kodu: 34764
SektörDiğer
Mailvegadedektif @ gmail.com
Görüntülenme50 Kez Görüntülendi.
WebsiteVega Dedektif
Eklenme Tarihi27-07-2022


Vega Dedektif Profesyonel Dedektiflik Hizmetleri, 2001 yılında hizmet vermeye başladığı günden beri göstermiş olduğu hizmet kalitesi,performans ve sektördeki öncülüğünü herkese kanıtlamıştır.  Geçirilen bu zaman içerisinde yüzlerce çözümlenemeyen olayları sorunları çözümlemiş. Binlerce mutlu yüz ile karşılaşmıltır. Temel ilkemiz olan gizlilik ve kaliteyi birleştirip daha sayılamayacak nice olaylarda başarılara imza atmıştır.
 
Kişisel ve Kurumsal Müşterilerimize Verdiğimiz Hizmetlerimiz; Eş Takibi Hizmeti Boşanma İçin Delil Toplama Hizmeti Adres Tespiti İşlemi Kayıp Kişi Araştırması Hizmeti Şirket Araştırması Hizmeti Marka Patent Dedektifliği Vega Dedektiflik Profesyonel verilen hizmetler ile 7/24 siz değerli müşterilerimizin sorunları ile canla başla ve gizlilik ilkesi ile hizmet verip %100 sonuç odaklı çalışmaya devam etmektedir. Verdiğimiz hizmetlerde memnun kalma garantisi ile binlerce mutlu tablonun gururunu yaşıyor daha nice projelere ulaşacağımızın heyecanıyla çalışıyoruz.


Vega Dedektif firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://vegadedektif.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Vega Dedektif Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Vega Dedektif için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Güvenlik Kodu: