ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Veisstore - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(553) 139 74 84
Adres İstiklal Mah. Meşrutiyet Cad. No: 24/17Ümraniye – İstanbul
SektörTeknoloji Firmaları
Mailinfo @ veisstore.com
Görüntülenme723 Kez Görüntülendi.
WebsiteVeisstore
Eklenme Tarihi06-07-2021
Puan Ver
Konumu

Veisstore 2016 yılında “Online olarak, en iyi ürünleri, en uygun fiyatlarla tüketiciye sunma” ilkesiyle yola çıkan Veisstore, geçen 5 yıllık süreçte, internet üzerinden alışveriş yapan tüketicilerin güvenini kazanmıştır.

VeisStore, sürekli gelişen ve değişen Online Alışveriş sektöründe müşterilerine daha güvenli alışveriş ve uygun fiyatlı ürünleri sunma hedefini başarmıştır. Güvenlik, kaliteli ürün, uygun fiyat ve satış sonrası hizmetlerimiz ile tüm Türkiye geneline hizmet vermekten ve müşteri memnuniyetini temel ilke olarak benimsemekten onur duyuyoruz.

Bundan sonraki yıllarda da, müşterilerimizin bize olan güvenini artırmak ve yine en iyi ürünleri, en uygun fiyatlarla internet üzerinden tüketicilere ulaştırmaya devam edeceğiz.

Bize bu onuru yaşatan tüm müşterilerimize sonsuz teşekkürler.


Veisstore firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://www.veisstore.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Veisstore Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Veisstore için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Veisstore Firması 06-07-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 06-07-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 723 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05531397484
Güvenlik Kodu: