ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Veysel Kaptan Zeytinyağ - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(266) 331 63 77
Adres Küçükköy, i̇zmir çanakkale yolu, 10400 ayvalık/balıkesir
SektörGıda Sektörü
Mailinfo @ ayvalikzeytinyagvk.com
Görüntülenme1,783 Kez Görüntülendi.
WebsiteVeysel Kaptan Zeytinyağ
Eklenme Tarihi25-11-2020
Puan Ver
Konumu

Veysel Kaptan Zeytin ve Zeytinyağ fabrikası Ayvalık ta yer alan en eski zeytin yaı fabrikalarından biridir.Hasat zamanı zeytinler özenle toplanır,  çeşitli aşamalardan sonra çeşitlerine ve lezzetlerine göre ayrılarak doğallığı ile sofralarımıza sunar. Erken hasat zeytinyağlarımız ve zeytinlerimiz ile birçok çeşidi üreten fabrikamız sağlıklı ve doğal ortamlarda hazırlanan sağlık mucizesini sizlere özenle ulaştır. 

İstediğinin ürünü satın almak için yukarıda yer alan web sitesi bilgimiz, telefon numaramız veya adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Selim Varan

Süper bir firma yani nasıl anlatayım bilemedim zeytin yaglarının kalitesi bir harika toptan ve parakende olarak satış imkanı mevcut kesinlikle tavsiye ediyorum.

Ayvalık Zeytin Derneği

Kurumumuzun desteklediği bir firma olan veysel kaptan zeytin yağlarını gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.


Veysel Kaptan Zeytinyağ firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://www.ayvalikzeytinyagvk.com/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Veysel Kaptan Zeytinyağ Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Veysel Kaptan Zeytinyağ için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Veysel Kaptan Zeytinyağ Firması 25-11-2020 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 25-11-2020 Tarihinden bu güne kadar toplam 1,783 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02663316377
Güvenlik Kodu: