ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Yöresel Cepte - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(542) 112 96 44
SektörGıda Sektörü
Mailinfo @ yoreselcepte.com
Görüntülenme219 Kez Görüntülendi.
WebsiteYöresel Cepte
Eklenme Tarihi13-05-2022

Firma Adresi : Malatya Darende

Firmamız 2014 yılında, "köyümden sofranıza en doğal tadıyla" sloganıyla yola çıkmıştır.

Anadolu topraklarında yer alan en doğal ürünleri köylüden toplayarak mağaza satışlarına başlamıştır. Ürünleri seçerken köylülerden de en taze, temiz ürünlerin alımını gerçekleştirmiştir. İtina ile seçilen ürünler hazırlanırken köylülerin ürünleri hazırladıkları alanlarda gezilmiştir. Doğal gıda ve organik ürünleri siz değerli müşterilerimizle buluşturmak birincil hedefimizdir.

 

Organilk ürün ve yöresel ürünlerin en taze haliyle sofralarınıza getirmek, ürünlerimizden memnun kalmanız, eleştirileriniz bizim için önemlidir. Yöresel cepte doğal ve yöresinden ürünler pazarımız hijyen koşullarında itina ile paketlenmektedir. Biliyoruz ki iyi paket yapılmayan ürünlerde ezilme, bozulma veya dökülmeler olabilir. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için son derece önemlidir. Satıştan önce sizlerin memnuniyetinizi kazanmak isteriz.

 

Malatya darende ilçesinde yer alan firmamız çeşitli Ar-Ge çalışmalarına 2022 yılında başlamıştır. Bu kapsamda organik ürünlerin online ortamda sizlere sunulması ile sürece başlamış bulunmaktayız. Bununla birlikte markalaşma sürecimiz başlamıştır. Ayrıca ürünlerin seri paketlenmesi ve depolanması kapsamında OSB alanından depo temin edilmiştir. Ürünlerimiz soğuk hava deposu koşullarında en taze haliyle hijyenik koşullarda saklanmaktadır.

Telefon numarası: 0(542) 112 96 44

Firma adresi ve konumu: Malatya Darende

Yöresel Cepte Darende / Malatya

Yöresel Cepte firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.yoreselcepte.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Yöresel Cepte Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Yöresel Cepte için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Yöresel Cepte Firması 13-05-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 13-05-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 219 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05421129644

Güvenlik Kodu: