ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Greens Food - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(532) 285 07 89
SektörGıda Sektörü
Mailinfo @ greensfood.com.tr
Görüntülenme1,215 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/greens-food-sebze-ve/
Eklenme Tarihi16-09-2021

Firma Adresi : Çaykaya Mahallesi Çaykaya Küme Evler Mevki No: 104 Kalecik ANkara

Ülkemizin bereketli topraklarında yetişen ve coğrafi tatlara sahip sebzeleri işleyerek farklı bir ürün elde etmek istedik. Ve bu maceraya soğan tozu ile başladık.

Ardından diğer sebzeler , meyveler ve glütensiz unlar geldi. Bütün çabamız sağlıklı ürünlerimizi doğru bir şekilde sizlere sunmak.

Sebze meyveleri ülkemizin dört bir yanındaki anlaşmalı çiftçilerimizden mevsiminde aldık ve itina ile temizledik. Vitamin, mineral değerlerine antioksidan özelliklerine zarar vermeden kapalı sistem fırınlarımızda belirli bir ısı derecesinde kuruttuk. Kurutulan sebze meyveleri özel değirmenlerimizde öğüttük ve toz haline getirdik. Hiçbir katkı maddesi eklemeden sizler için paketledik. Tüm Üretim Sürecini Gıda Mühendisimiz sorumluluğunda, Gıda-Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı denetimi ve raporları ile gerçekleştirdik. Şu an sarımsak tozu, sarımsak granülü, soğan tozu, soğan granülü ve havuç tozu başta olmak üzere her türlü yaş sebze ve meyvenin kurutmasını ve ihracatını yapmaktayız. Üretimimizde BRC Belgesi ile yüksek kalite standardını yakalamış durumdayız. Yerli sarımsak tozunda Türkiyenin tek imalatçısı olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Kastamonu Taşköprü Sarımsağı ile aromatik sarımsak tozunun en kalitesini üretmekteyiz. Nİhai kullanıcı ve endüstriyel tüketim için yerli sarımsak tozunu ve soğan tozunu mutlaka denemenizi tavsiye ederiz. 

Ürünlerimizi güzel ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileği ile…

Telefon numarası: 0(532) 285 07 89

Firma adresi ve konumu: Çaykaya Mahallesi Çaykaya Küme Evler Mevki No: 104 Kalecik ANkara

Greens Food Kaleci̇k / Ankara

Greens Food firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Greens Food Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Greens Food için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Greens Food Firması 16-09-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 16-09-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 1,215 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05322850789

Güvenlik Kodu: