ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Ahtapoto Konya Oto Tamir Bakım Servisi - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(332) 244 10 10
Adres Musalla Bağları Mh. Gürsesler Sk. No: 2 Selçuklu Konya
SektörBilişim Firmaları
Mailahtapoto42 @ yandex.com
Görüntülenme600 Kez Görüntülendi.
WebsiteAhtapoto Konya Oto Tamir Bakım Servisi
Eklenme Tarihi10-11-2021
Puan Ver
Konumu

Ahtapoto Tamir Bakım Servis Firmamız 2021 yılında  kurulmuş olup halen Musalla Bağları Mh. Gürsesler Sk. No2 Selçuklu KONYA adresinde faaliyet göstermektedir.


Faliyet konularımız içinde araç tamir ve bakım en başta yer almakla beraber , siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Konusunda uzman personellerimiz bütün ihtiyaçlarınıza ve aracınızın bakım ve onarım gerektiren her durumuna gerekli özeni göstererek sorunlarınıza güler yüzle çözüm bulmaktadır.

Daima müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmeti benimseyen firma misyonumuz , hizmet anlayışında temel aldığımız ilkedir. Aracınızla ilgili her türlü arıza tespitini ücretsiz olarak sizlere sunulmaktadır.

Herhangi bir kazadan sonra firma olarak size hertürlü yardımı yapmayı ilke edinen firmamız , size bir telefon kadar yakındır , sigorta şirketlerinden gerekli işlemleri tarafımızdan yapılarak üstünüzden ağır bir yükü kaldırmaktayız.

Hizmetlerimiz kısmındada gördüğünüz gibi sizlere kolaylık olabilecek her türlü hizmeti sunuyoruz.

Araç onarımlarında kullanılan parçalar orjinal olup bir yıllık garantili olarak size sunulmaktadır.

Her türlü bilgi için bizleri arayabilir , aracınızla ilgili sorunları bize aktarabilirsiniz maillerimiz ve telefonlarımız sizin kullanımıza açıktır.

 


Ahtapoto Konya Oto Tamir Bakım Servisi firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.ahtapoto.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Ahtapoto Konya Oto Tamir Bakım Servisi Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Ahtapoto Konya Oto Tamir Bakım Servisi için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Ahtapoto Konya Oto Tamir Bakım Servisi Firması 10-11-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 10-11-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 600 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 03322441010
Güvenlik Kodu: