ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Akdeniz Hali Temizleme - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(242) 259 57 57
Adres LİMAN MEVKİİ SARISU MAH. 40. CAD. NO:8 / 1 - 2 (BİLALLER FORD SERVİS ARKASI) / KONYAALTI / ANTALYA
SektörTemizlik Firmaları
Görüntülenme1,118 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/akdeniz-hali-temizle/
Eklenme Tarihi22-04-2021
Puan Ver
Konumu

AKDENİZ HALI TEMİZLEME

Sektöründe Bir Marka Olan Akdeniz Halı Temizleme ve Yıkama Fabrikası
Avrupa’nın ve Türkiye’nin en modern halı temizleme fabrikası olan Akdeniz Halı Yıkama ve Temizleme olarak, yıllardır müşterilerimizin memnuniyetini kazanmanın, kaliteli ve güvenilir işler yapmanın haklı gururunu yaşıyoruz! Antalya’ da kurulan halı temizleme ve yıkama fabrikamız 1979 yılından bu yana hizmet vermeye ve müşterilerini memnun etmeye devam etmektedir. Firmamız, 3000 m2 kapalı alan ve günlük 1500 m2 halı yıkama kapasitesine sahiptir.

Antalya Akdeniz Halı Temizleme ve Yıkama Fabrikası Antalya'da halı temizleme sektöründe Ar - Ge çalışmasına önem verir ve en son teknolojik gelişmeleri kendisine ilke edinir. Bu bilgi birikimiyle Türkiye'deki birkaç meslektaşıyla beraber merkezi Antalya'da bulunan Türkiye Profesyonel Halı Temizleme ve Yardımlaşma Derneği'ni kurarak, halı temizleme sektörüne modern teknolojiyi getiren ve kullanan ilk işletmedir.


Akdeniz Hali Temizleme firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Akdeniz Hali Temizleme Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Akdeniz Hali Temizleme için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Akdeniz Hali Temizleme Firması 22-04-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 22-04-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 1,118 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02422595757
Güvenlik Kodu: