ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Alüminyum Boru - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(212) 423 16 41
SektörBilişim
Mailinfo @ sozubirmetalbakir.com
Görüntülenme1,006 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/aluminyum-boru/
Eklenme Tarihi02-10-2021

Firma Adresi : Cevizlik Mah.İstanbul Cad.Hamurcu İş Merkezi No:12/26 Bakırköy / İstanbul

Alüminyum Boru

Alüminyum boru ürün çeşitleri ile her zaman kaliteden ve güvenden taviz vermeden hizmet veren firmamız için müşterilerimizin memnun kalması çok daha önemli bir yere sahip olmaktadır.

Endüstri sektöründe çok uzun yıllar hizmet veren firmamız her türlü ürün çeşitlerinde olduğu gibi alüminyum boru hizmetlerinde güven içinde çalışmalarına devam etmektedir.

Yüksek kalite malzemeler ve en son sistem teknolojik ekipmanlar kullanarak en güvenilir hizmetleri veren firmamızda işinde uzman olan profesyonel ekibimiz her konuda yardımcı olmaktadır. İhtiyacınız olan kaliteli alüminyum boru çeşitleri için hiç zaman kaybetmeden firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Tercih Sebepleri Nelerdir?

Alüminyum boru çeşitleri kullanımı çok daha yaygın olan çok sayıda özellikleri ve avantajları bulunan ürünlerdir. Tercih sebepleri şunlardır;

  • Tüm hava koşullarına uygun olması,
  • Kullanıldığı alanlarda yiyecek, sıvı ve gazlara etkisinin olmaması,
  • Darbelere karşı dayanıklı olması,
  • Dış etkenlerden etkilenmemesi,
  • Kolay şekil alabilmesi ve ihtiyaca uygun olarak kullanılabilmesi,
  • İç ya da dış alanlarda uzun zaman kullanılabilmesi ile bulunduğu ortamlara uyumlu olması,

Alüminyum boru fiyatları firmamızda çok daha uygun olup bütçeleri fazla zorlamaz. Fiyatlar genel olarak ürün çeşitlerine ya da ölçülerine göre daha farklı olmaktadır. Firmamızdan aldığınız tüm hizmetlerden kesinlikle memnun kalacaksınız.

ALÜMİNYUM BORU

Telefon numarası: 0(212) 423 16 41

Firma adresi ve konumu: Cevizlik Mah.İstanbul Cad.Hamurcu İş Merkezi No:12/26 Bakırköy / İstanbul

Alüminyum Boru Bakirköy / İstanbul

Alüminyum Boru firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Alüminyum Boru Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Alüminyum Boru için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Alüminyum Boru Firması 02-10-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 02-10-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 1,006 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02124231641

Güvenlik Kodu: