ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Ankara Plastik Enjeksiyon - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(543) 571 28 82
Adres İvedik Osb Mahallesi Ağaçisleri Sitesi 1372.Cadde Kat 2 No:1 Yenimahalle/Ankara
SektörPlastik Yan Sanayi
Mailinfo @ ankaraplastikenjeksiyon.com.tr
Görüntülenme26 Kez Görüntülendi.
WebsiteAnkara Plastik Enjeksiyon
Eklenme Tarihi27-10-2022
Puan Ver
Konumu

    Ape Plastik markamız grup şirketimiz Turax Makina Mobilya Temizlik İthalat ve İhracat Ltd.Şti. 'in ana hizmet alanlarından olan plastik üretim alanında aktif çalışan markasıdır. Plastik enjeksiyon ve kalıp imalatı alanında sektörel deneyimler ile her zaman en iyiyi üretmek parolasıyla yolumuza devam etmekteyiz. Şirketimizin kıymetli markalarindan olan Ape Plastik Ankara'da ivedik ve iskitlerde yer alan üretim tesislerinde vardiya sistemi ile ve kalite standartlarına uygun sekilde üretim yapmaktadır.

Sektörün önde gelen büyük firmalarına fason üretim konusunda iş gücü desteği ve kalıp tasarım ve imalatı konusunda ise kapsamlı mühendislik desteği sağlamaktadır.


Ankara Plastik Enjeksiyon firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://ankaraplastikenjeksiyon.com.tr/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Ankara Plastik Enjeksiyon Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Ankara Plastik Enjeksiyon için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Ankara Plastik Enjeksiyon Firması 27-10-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 27-10-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 26 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05435712882
Güvenlik Kodu: