ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Atalay Sürücü Kursu - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(216) 414 66 66
Adres Rasimpaşa, rasimpaşa mh rıhtım cad, i̇zzettin sk. no:1, 34716 kadıköy/i̇stanbul
SektörEğitim Sektörü
Mailatalaymtsk @ gmail.com
Görüntülenme733 Kez Görüntülendi.
WebsiteAtalay Sürücü Kursu
Eklenme Tarihi24-12-2020
Puan Ver

Atalay Sürücü Kursu (Ehliyet Okulu) nasıl ulaşabilirim?

Atalay Sürücü Kursu, İstanbul ilinin Kadıköy ilçesinde bulunan özel bir sürücü eğitimi merkezidir. Kursa metro, metrobüs, otobüs veya özel araçlarınız ile İstanbul’un her ilçesinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Atalay Sürücü Kursuna nasıl iletişim sağlayabilirim?

Atalay Sürücü Kursuna iletişim sağlamak için 216 414 66 66 telefon numaralarını arayabilir ve her türlü soru, öneri ve şikayetlerinizi bizlere iletebilirsiniz. Ayrıcakurumun https://ehliyetokulu.com/ adlı web adresinden kurum hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Atalay Sürücü Kursunda hangi sınıf ehliyet eğitimleri alabilirim?

Atalay Sürücü Kursunda, A1, A2, A, B, C, F ve G başta  olmak üzere birçok farklı sınıf araç ehliyeti eğitimi verilmektedir. Ehliyet eğitiminde ilk yardım eğitimi ve direksiyon eğitimi alabilirsiniz.

 

Atalay Sürücü Kursunda eğitim kadrosu nasıldır ?

Atalay Sürücü Kursunda dersleri tecrübeli uzman kadro vermektedir ve adaylara yalnızca bir sınav hazırlığı değil aynı zamanda tamamen başarılı, güvenli bir sürücü olma hizmeti vermektedir. 

Atalay Sürücü Kursunda temel hizmet anlayışı nedir?

Atalay Sürücü Kursunda temel amaç, kaliteli ve yüksek model eğitim yardımcı malzemeleri, simülatör ve son model eğitim araçları ile kursiyerlerine güvenli sürüş teknikleri kazandırmak, başkalarının haklarına ve önceliklerine, özellikle de başkalarına ve çevreye saygılı, trafikte özgüven kazanmış sürücüler yetiştirmektir.

Atalay Sürücü Kursunun çalışma saatleri nedir?

Atalay Sürücü Kursuna, haftanın her günü (Pazartesi- Pazar) 09:00  – 20:00 çalışma saatleri içerisinde ulaşabilir ve irtibat sağlayabilirsiniz.


Atalay Sürücü Kursu firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://ehliyetokulu.com/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Atalay Sürücü Kursu Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Atalay Sürücü Kursu için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Güvenlik Kodu: