ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Ateş Duş - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(544) 397 44 18
SektörDiğer
Mailinfo @ konyadusakabin.gen.tr
Görüntülenme852 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/ates-dus-konya-dusak/
Eklenme Tarihi29-03-2021

Firma Adresi : Horozluhan Mah. Cihandere Sokak No:5 Selçuklu - KONYA

ATEŞ DUŞAKABİN; Konya'da Duşakabin sistemlerinin imalat, satış ve montajı alanında hizmet vermektedir.

Firmamızın yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin duşakabin talep ve beklentilerini karşılamak üzere çıktığımız bu yolda, kaliteli ve ekonomik ürün düsturundan vaz geçmeden çalışıyoruz.

Geçen zaman içinde iş ve yaşam alanına duşakabin sistemlerinin montajını yaptık. Gelecekte de kaliteli ürün ve profesyonel işçilikten asla taviz vermeden bu sayıyı çok daha yukarılara çıkarma hedefinde ilerliyoruz.

Müşterimizden talep geldiğinde, hangi gün ve hangi saatte görüşme randevusu verdiğimizde, sözümüzü yere düşürmüyor. Mutlaka gitmemiz gereken müşterimize randevumuzu aksatmadan zamanında gidiyoruz. Yine aynı şekilde, duşakabinin montaj gününü ve saatini bildirdikten sonra, belittiğimiz gün ve saatte montaj işimizi gerçekleştiriyoruz.

Telefon numarası: 0(544) 397 44 18

Firma adresi ve konumu: Horozluhan Mah. Cihandere Sokak No:5 Selçuklu - KONYA

Ateş Duş / Konya

Ateş Duş firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Ateş Duş Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Ateş Duş için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Ateş Duş Firması 29-03-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 29-03-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 852 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05443974418

Güvenlik Kodu: