ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Bi̇onley Bi̇yoteknoloji̇ Ve Doğal Bi̇tki̇ Ekstreleri̇ - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(555) 555 55 55
Adres Gazipaşa, 746. Sk. No:2, 35471 Menderes/İzmir, Türkiye
SektörGıda Sektörü
Mailbionleycom @ yandex.com
Görüntülenme25 Kez Görüntülendi.
WebsiteBi̇onley Bi̇yoteknoloji̇ Ve Doğal Bi̇tki̇ Ekstreleri̇
Eklenme Tarihi26-04-2023
Puan Ver
Konumu

Bionley Biyoteknoloji, 15 yılı aşkın bitki ekstraksiyon prosesleri ve saf molekül üretim deneyimine sahip olan deneyimli bilim insanları tarafından kurulmuştur.

 

Enstrumental cihaz kullanım tecrübeleri ile bitki ekstraktları analizlerini yapabilen Bionley Biyoteknoloji; kozmetik, gıda, tarım, veterinerlik, yem endüstrisi, balık çiftlikleri, gıda takviyesi ve içecek endüstrilerine yüksek kaliteli standardize sıvı bitki ekstraktı ve standardize toz ekstrakt üretebilmektedir.

 

Sıvı Ekstraktlar

Sıvı ekstrelerimiz aktif bileşene göre standardize edilmektedir. Sıvı bitkisel ekstraktlar için üretim, kalite kontrol ve arge birimlerimiz, yiyecek ve içecek, tarım, kozmetik endüstrilerine en kaliteli ekstreleri sunmak için çalışmaktadır.

 

Toz Ekstraktlar

Toz ekstrelerimiz aktif bileşene göre standardize edilmektedir. Gıda takviyesi, veterinerlik ve yem katkı endüstrilerine standardize edilmiş yüksek kaliteli ekstreleri sunarken EUP’ye göre kalite kontrol analizlerini yapıyor ve bitki içerisindeki etken madde içeriğini garanti ediyoruz. Bunun için üretim proseslerimizi arge birimimizle destekliyoruz.

 

Saf Moleküller

Sizler için Astragaloside IV, Astragaloside VII, Cycloastrogenol, Oleandrin, Rosmarinic Acid, Ruscogenin, Oleuropein saf moleküllerini bitkilerden saflaştırarak üretiyoruz


Bi̇onley Bi̇yoteknoloji̇ Ve Doğal Bi̇tki̇ Ekstreleri̇ firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.bionley.com.tr/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Bi̇onley Bi̇yoteknoloji̇ Ve Doğal Bi̇tki̇ Ekstreleri̇ Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Bi̇onley Bi̇yoteknoloji̇ Ve Doğal Bi̇tki̇ Ekstreleri̇ için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Bi̇onley Bi̇yoteknoloji̇ Ve Doğal Bi̇tki̇ Ekstreleri̇ Firması 26-04-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 26-04-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 25 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05555555555
Güvenlik Kodu: