ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Bizimshell.com İnternet Ve Bilişim Hizmetleri - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(534) 883 33 36
Adres Donanma mh. Kocaeli/Gölcük
SektörBilişim Firmaları
Mailinfo @ bizimshell.com
Görüntülenme670 Kez Görüntülendi.
WebsiteBizimshell.com İnternet Ve Bilişim Hizmetleri
Eklenme Tarihi30-09-2021
Puan Ver
Konumu

Biz Kimiz?

Biz bu işi severek yapmayı ilk hedef olarak benimsedik seçtik. 2020 Aralık ayında kurulmuştur. 2021 Şubat ayında yeni alt yapımızı tamamladık ve son olarak web sitemizi yeniledik. BizimSHELL İNTERNET VE BİLİŞİM HİZMETLERİ aktivite alanı olarak kendisine web tasarım, web programlama ve uygulamaları, radyo hosting, web hosting, sunucu kiralama, seo hizmetleri, sanal mağaza tasarımı ve kurulumu ve bütün bu alanlarla ilgili teknik destek ve danışmanlık hizmetini seçmiştir.

 

Vizyonumuz

Gerek bireysel gerekse kurumsal pazarda iddialı bir pazar payına sahip olarak Türkiye'de hosting alanında öne çıkan birkaç firmanın arasında yer almak. Avrupa seviyesindeki, ucuz ve kaliteli hizmet anlayışını müşterilerimize yaşatmak.

 

Misyonumuz

Müşterilerimizin satın aldıkları ürün ve hizmetleri en kolay ve en verimli şekilde kullanmalarını sağlamak. Herhangi bir sorunla karşılaştıklarında daima kendilerine yardımcı olmaktan çekinmeyen teknik destek elemanlarıyla sorunlarını en hızlı şekilde çözüme ulaştırmak. Daima hızlı, kesintisiz, güvenli internet bağlantısı ve hizmetleri sunmak.Kendi Alanında daima kendini rakip'i görerek enn iyisi olmak için var gücümüzle gece gündüz çalışmak.

 

Teknik Alt Yapımız

 

BİZİMSHELL İNTERNET VE BİLİŞİM HİZMETLERİ, teknik altyapı olarak güvendiğiniz markaların en son teknoloji ürünlerinden amacına ve vereceği hizmete en uygun olanlarını seçmektedir. Sunucularımızda işletim sistemi olarak Windows veya Linux kullanılmaktadır.

 

Bütün ürünlerimizde Intel, AMD, HP, Dell, Cisco'nun da aralarında bulunduğu her biri alanında uzmanlaşmış, kaliteli hizmet sunan markaları tercih etmekteyiz.


Bizimshell.com İnternet Ve Bilişim Hizmetleri firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://www.bizimshell.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Bizimshell.com İnternet Ve Bilişim Hizmetleri Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Bizimshell.com İnternet Ve Bilişim Hizmetleri için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Bizimshell.com İnternet Ve Bilişim Hizmetleri Firması 30-09-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 30-09-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 670 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05348833336
Güvenlik Kodu: