ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Bornova Ata Spor Kulübü - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(533) 158 12 42
Adres Kazımdirik mah. 372. sok. öğrenci yurdu sitesi a blok ap. no:12/2/0 bornova/izmir
SektörSpor
Mailinfo @ bornovaatasporkulubu.com
Görüntülenme970 Kez Görüntülendi.
WebsiteBornova Ata Spor Kulübü
Eklenme Tarihi22-01-2021
Puan Ver
Konumu

Bornova Ata Spor Kulubü Ümit Mutludur tarafından izmirde kurulmuştur. Amatör ligde mücadele veren Boronova Ata Spor Kulubu hatrı sayılır bir taraftar kitlesine sahiptir. Kulübümüzün hakkında antreman görüntüleri, ligimizde puan durumu, tüm detaylar için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bornova Ata Spor Kulübü kurulduğu günden bu güne hedeflerini yüksekte tutmaktadır. İzmirin ikinci Süper Lig Takımı olmak gibi bir hedefi bulunmaktadır. Başkan Ümit Mutlu Dur yer yıl ses getirecek transferlerle takımının gücüne güç katmaktadır. Takımızın Güncel Teknik Direktörü Volkan Rekadır.


Bornova Ata Spor Kulübü firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://bornovaataspor.com/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Bornova Ata Spor Kulübü Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Bornova Ata Spor Kulübü için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Bornova Ata Spor Kulübü Firması 22-01-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 22-01-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 970 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05331581242
Güvenlik Kodu: